AIS majakas KANNAD marine - SafeLink R10

Pildi asukoha lähtestamine
Sulge
Tagasi

Toote üksikasjad

SafeLink R10 on kompaktne ellujäänute päästesüsteem, mis on mõeldud päästevestile paigaldamiseks ja aitab inimesel üle parda päästmisel. R10 SRS-i saab käsitsi aktiveerida kahe lihtsa sammuga. Kõigepealt libistage oranž relvastuslapp maha. See jäetakse tavaliselt paigale, et vältida juhuslikku aktiveerimist. Kui oranž vahekaart on vabastatud, tõmmake selle abil punane aktiveerimiskork maha. See avab antenni ja aktiveerib R10 SRS automaatselt. Kui päästevestile on professionaalselt paigaldatud, võib R10 SRS toimida poolautomaatselt; päästevesti täitumine käivitab R10 SRSi aktiveerimise. Unikaalne hädaolukorrateade edastatakse kõigile AIS-vastuvõtjatele ja AIS-võimelistele kaardiplotteritele 4 miili raadiuses (tüüpiline). AIS SAR hädaolukorrateade annab märku vajadusest kiireloomulise abi järele olukorras, kus inimene on üle parda. Integreeritud välklambi tagab parema nähtavuse öösel. Seade on kohe kasutusvalmis, seda ei pea programmeerima.
  • veekindel
  • ujuv.
  • sisseehitatud GPS-vastuvõtja
  • 24 tundi aku tööaega pärast aktiveerimist
  • mõõtmed: 1,3 x 4,5 x 11,9 cm.
  • kaal: 120 g

Dokumendid

en-flag Andmed
.PDF, 2,08 MB
Art.-Nr.: 91026

Mida ütlevad teised SVB kliendid

100% ehtsad arvustused

3 Klientide hinnangud

4.3 (3 hinnangutest)
3 Tähed
(0)
2 Tähed
(0)
1 Tähed
(0)
Per B.
poolt Per B. Riigi lipu Rootsi 07.03.2012
Small size, does not require registration, well thought out test mode. Very nice product. We will attach one R10 to each lifevest onboard.
Ludwig A.
poolt Ludwig A. Riigi lipu Saksamaa 04.01.2015 kontrollitud ostmine
Das Produkt entspricht der Beschreibung, das Handbuch ist sehr dünn, aber ausreichend. Es fehlen leider Infos zur Anmeldung.\r\n\r\nDer Praxistest muss hoffentlich nie stattfinden.
Franco N.
poolt Franco N. Riigi lipu Šveits 22.08.2012
Klein und praktisch

Kliendid küsivad klientidelt

Küsige oma kogemusi muudelt SVB klientidelt, kes on seda toodet meilt juba ostnud.

Teie küsimus edastatakse automaatselt teistele SVB klientidele ja teie küsimus avaldatakse toote leheküljel. Palun ärge esitage küsimusi, millele saab vastata ainult SVB meeskond - näiteks tellimuse staatuse või toote kättesaadavuse kohta. Te olete ka rohkem kui teretulnud võtma ühendust meie SVB meeskonnaga e-posti aadressil: info@svb24.com või telefoni teel aadressil: +49 (0)421-57290-0 .

  • Rohkem "Kliendid küsivad klientidelt" saadaval järgmistes keeltes. :
  • Riigi lipu Deutsch
  • Riigi lipu Français
Küsimusi ei ole veel esitatud. Ole esimene, kes esitab küsimuse!