Toote üksikasjad

BlueChart G2-Vision EU19R: Amsterdam-Alborg

BlueChart® g2 ja G2 Vision:
  • realistlikud navigatsioonifunktsioonid
  • varjutatud sügavused ja rannajooned
  • navigatsiooniabi, jahisadamate plaanid, vrakid, takistused, tõusu ja mõõna piirkonnad jne.
  • optimeeritud üleminekud suumi skaalade vahel ja kaardi piiride sujuv järjepidevus
  • kalapüügikaardid koos batümeetriliste kontuuride kuvamisega ja vähemate häiretega ekraanil
BlueChart® g2 merekaartidega saate täiesti uue vaatenurga! Need äsja välja töötatud kaardid lisavad meresõidu navigatsiooni jaoks tõestatud standardile rohkem üksikasju, rohkem mõõtmeid ja täiustatud graafikat. Sügavuse seaded on võimalikud kuni viie väärtusega konkreetse sügavuskontuuri jaoks. Lisaks on võimalik valida kahe kaardinäidiku vahel: tavaline 2D ülaltvaade ja 3D vaade suunaga ettepoole. Seega muutub kaardilugemine ja orienteerumine palju lihtsamaks.
BlueChart® g2 Vision põhineb BlueChart® g2 standardfunktsioonidel ja pakub tipptasemel kaardistamis- ja graafikafunktsioone. Kaardid on evolutsioonilised. Need on optimeeritud kõrge resolutsiooniga satelliidipiltidega, mis suurendavad olukorrateadlikkust. BlueChart® g2 Visioni andmetega saate valida tõelise 3D Marinier's Eye 3D või Fish Eye navigatsiooniperspektiivi, et saada dünaamilisi vaateid veepiirist üles- ja allapoole. Samuti saate kasutada marsruudisoovitusi ja vihjeid parima marsruudi leidmiseks. Koos aerofotodega jahisadamatest, veeteedest ja rannikuteedest.

Ühildub järgmistega:

Mida ütlevad teised SVB kliendid

100% ehtsad arvustused
Keegi ei ole seda toodet veel hinnanud

Kliendid küsivad klientidelt

Küsige oma kogemusi muudelt SVB klientidelt, kes on seda toodet meilt juba ostnud.

Teie küsimus edastatakse automaatselt teistele SVB klientidele ja teie küsimus avaldatakse toote leheküljel. Palun ärge esitage küsimusi, millele saab vastata ainult SVB meeskond - näiteks tellimuse staatuse või toote kättesaadavuse kohta. Te olete ka rohkem kui teretulnud võtma ühendust meie SVB meeskonnaga e-posti aadressil: info@svb24.com või telefoni teel aadressil: +49 (0)421-57290-0 .

Küsimusi ei ole veel esitatud. Ole esimene, kes esitab küsimuse!