Toote üksikasjad

Kompressorjahuti CoolFreeze CDF-11 pakub kõiki eeliseid taskuformaadis. Selle jahuti abil saavutatakse väga väikesed ja kompaktsed mõõtmed - see võimaldab optimaalset paigutamist süvendisse, taskutesse või reisijate istmete külge kinnitatuna. Tänu oma 8,8 kg kergusele ja mugavale, reguleeritavale õlarihmale saab CDF-11 hõlpsasti transportida. Sellegipoolest pakub jahuti 10,5 liitri mahuga piisavalt hoiuruumi. Kaks praktilist tassihoidjat ja LED-sisevalgustus tagavad mugava käepidemega käepideme.

CDF-11 sobib tavaliseks jahutamiseks ja sügavkülmutamiseks (sõltumata ümbritseva keskkonna temperatuurist) ning seda saab pidevalt reguleerida vahemikus +10 kuni -18 °C elektroonilise termostaadi ja digitaalse temperatuurinäidiku abil. Kompressorjahuti pakub integreeritud juhtelektroonikat ja madalpingekaitset (deaktiveeritav). Elektrooniline kaitselüliti või automaatne polaarsuskaitse pakuvad täiendavat turvalisust. CDF-11 energiatarve on umbes 30 vatti ja toitepinge 12 / 24 volti.

230 V ühendamiseks on vaja Mobitronic-korrektsiooni EPS-100W (müüakse eraldi).

Mõõdud:

  • Laius: 235 mm
  • Kõrgus: 358 mm
  • Sügavus: 540 mm

Dokumendid

multi-flag Käsitsi
.PDF, 2,02 MB

Mida ütlevad teised SVB kliendid

100% ehtsad arvustused

1 Klientide hinnangud

3 (1 hinnangutest)
5 Tähed
(0)
4 Tähed
(0)
2 Tähed
(0)
1 Tähed
(0)
Mariane L.
poolt Mariane L. Riigi lipu Prantsusmaa 26.05.2017 kontrollitud ostmine
Service après vente nul et inexistant. Dommage le produit acheté est satisfaisant mais aucune assistance technique. Je ne commanderais plus jamais sur ce site

Kliendid küsivad klientidelt

Küsige oma kogemusi muudelt SVB klientidelt, kes on seda toodet meilt juba ostnud.

Teie küsimus edastatakse automaatselt teistele SVB klientidele ja teie küsimus avaldatakse toote leheküljel. Palun ärge esitage küsimusi, millele saab vastata ainult SVB meeskond - näiteks tellimuse staatuse või toote kättesaadavuse kohta. Te olete ka rohkem kui teretulnud võtma ühendust meie SVB meeskonnaga e-posti aadressil: info@svb24.com või telefoni teel aadressil: +49 (0)421-57290-0 .

Küsimusi ei ole veel esitatud. Ole esimene, kes esitab küsimuse!