Toote üksikasjad

Maailma parimad binoklid merel kasutamiseks. COMMANDER GLOBAL, ainulaadne kombinatsioon suure täpsusega kompassist ja uskumatult eredast tipptasemel optikast. COMMANDER GLOBAL võimaldab teil näidata mitte ainult täiuslikkust, mille poole te kaptenina püüdlete, vaid ka oma otsustavust, et tulla toime ka kõige suuremate merenduslike väljakutsetega.
Kompassi lääts kujutab endast tänu oma Makrolon® korpusele, nanokattele ja NBR-Longlife kummi soomustusele äärmiselt vastupidavat ja praktiliselt hävimatut. Tänu täppisläätsede ja uuendusliku kõrgtehnoloogilise katte (Diamond-Marine-Coating) kasutamisele pakuvad need binoklid suurepäraseid optilisi omadusi koos võrratu valgusläbivuse ja tuntud Steiner Sports Auto-Focusiga.
Steiner mood
STEINER Comfort Grip koos geelipadjadega, hiljuti välja töötatud rihm ja keerukad lisaseadmed tagavad püsivalt turvalise ja väsimusvaba kasutamise. Ei mingit kalibreerimist ega reguleerimist: Uus kompass on absoluutne tipp, see on ülemaailmselt kasutatav. Integreeritud elektrooniline magnetvälja mõõtmine tagab absoluutselt täpse suuna määramise alates põhjapiirist kuni lõunamereni. Suund on tänu digitaaltehnoloogiale äärmiselt täpne. See on kuvatud analoogstiilis ülesseatud pildi alumises servas, ilma et see häiriks vaatevälja.
Tänu intuitiivsele juhtimisele ja kalde kompenseerimisele on käsitsemine eriti lihtne ja usaldusväärne. Kokkuvõttes pakub COMMANDER GLOBAL nii palju erinevaid tipptasemel funktsioone, mis jätavad teid kahtlemata vaimustusse

Dokumendid

de-flag Shortmanual
.PDF, 238,98 KB

Mida ütlevad teised SVB kliendid

100% ehtsad arvustused

3 Klientide hinnangud

5 (3 hinnangutest)
4 Tähed
(0)
3 Tähed
(0)
2 Tähed
(0)
1 Tähed
(0)
Valentin S.
poolt Valentin S. Riigi lipu Rumeenia 05.07.2018 kontrollitud ostmine
Excellent
Brilliant binoculars! Incredible clear view, master piece of engineering, well done Steiner!
Thanks SVB24!
Martin D.
poolt Martin D. Riigi lipu Saksamaa 11.01.2017 kontrollitud ostmine
Sehr gut verarbeitet, top Qualität und super Haptik.
Jonny W.
poolt Jonny W. Riigi lipu Saksamaa 20.03.2013
Top Produkt,
ich glaube, dieses Fernglas ist weltweit wirklich das Beste, das man sich gönnen kann.
Weiter so ...

Kliendid küsivad klientidelt

Küsige oma kogemusi muudelt SVB klientidelt, kes on seda toodet meilt juba ostnud.

Teie küsimus edastatakse automaatselt teistele SVB klientidele ja teie küsimus avaldatakse toote leheküljel. Palun ärge esitage küsimusi, millele saab vastata ainult SVB meeskond - näiteks tellimuse staatuse või toote kättesaadavuse kohta. Te olete ka rohkem kui teretulnud võtma ühendust meie SVB meeskonnaga e-posti aadressil: info@svb24.com või telefoni teel aadressil: +49 (0)421-57290-0 .

  • Rohkem "Kliendid küsivad klientidelt" saadaval järgmistes keeltes. :
  • Riigi lipu Français
Küsimusi ei ole veel esitatud. Ole esimene, kes esitab küsimuse!