Toote üksikasjad

Enamik paate ja haagissuvilate on varustatud kahe või enama akupangaga (starter-, tarbija- või tõukurakud jne). Kuidas saab neid akusid laadida koos generaatoriga, ilma et need oleksid paralleelselt ühendatud ja ilma et nad mõjutaksid üksteist või tühjeneksid samal ajal? Lahenduseks on kasutada dioodid, mis eraldavad ühe aku elektriliselt teisest. Need seadmed sobivad 12- ja 24-voldiste süsteemide jaoks, neil on 3 väljundit ja 1 või 2 sisendit (2 mootoriga süsteemide puhul). Ühendus toimub 8 mm poltide (koos mutrite ja seibidega) abil. Tänu eraldusdioodidele saavutatakse pingelangus <0,7 volti. Selle pingekadu kompenseerimiseks on mõnel generaatoril või laadimisregulaatoril mõõtesisend. Selle võib ühendada eraldusdioodi klemmiga "S" (6,3 mm pistik).

  • 1 sisendiga versioon, mõõtmed (WxHxD): 175 x 68 x 135 mm, kaal: 1,1 kg.
  • 2 sisendiga versioon, mõõtmed (WxHxD): 320 x 68 x 135 mm Kaal: 2 kg.
Märkus:
Pooljuhtide omaduste tõttu tekib voolu kandvas ränidioodis kuni 0,7-voldine pingekadu. Praktikas kehtib see ka lahtiühendatud dioodide puhul.
Näiteks 14 volti akude laadimiseks või elektrisüsteemi varustamiseks, siis eraldusdioodi väljundis on ainult 14V - 0,7V = 13,3V. Sellest ei piisa aku optimaalseks laadimiseks!

Klemm "S" on integreeritud "kompensatsioonidioodi" ühendus, mis on ühendatud eesmise suunaga ühendusse "S" eraldusdioodi sisendist.
Mõiste "kompensatsioonidiood" on eksitav, sest tegelik pingekao kompenseerimine ei toimu eraldusdioodis, vaid generaatori juhtimisahelas. Aga miks?
Tasandusdiood põhjustab pingelanguse, mis vastab suure võimsusega dioodide pingelangusele (umbes 0,7 volti). Generaator või kontroller on siis ühendatud klemmile "S" nii, et pingekadu tuvastatakse ja reguleeritakse kontrolleri poolt. Lima väljundpinge tõuseb seega pingekao väärtuse võrra ja on seejärel täielikult kättesaadav eraldusdioodi taga.

Veel üks märkus eraldusdioodide kohta:
Isegi kui te saate kompenseerida eraldusdioodi pingekaotuse, on teil ikkagi energiakadu soojuse näol!
Näide: Kui eeldada, et eraldusdioodi pingelangus on 0,7 volti ja generaator annab 50 amprit, siis eraldusdioodi energiakadu on 0,7 V x 50 A = 35 vatti.
Eraldusdiood läheb kuumaks ja soojendab teie paati!
Kui te soovite seda vältida, siis peaksite mõtlema madala kadudega laadimisvoolu jaoturi peale, nt Art. 48400 või 48401.

Dokumendid

de-flag Joonistus
.PDF, 287,20 KB
Art.-Nr.: 14635
multi-flag Käsitsi
.PDF, 11,43 MB

Mida ütlevad teised SVB kliendid

100% ehtsad arvustused

4 Klientide hinnangud

4.8 (4 hinnangutest)
3 Tähed
(0)
2 Tähed
(0)
1 Tähed
(0)
Johannes K.
poolt Johannes K. Riigi lipu Saksamaa 14.07.2020
Trenndiode
Hg aber 2Battrtien angeschlossen,, arbeitet wie erwartet
Walter G.
poolt Walter G. Riigi lipu Saksamaa 21.08.2017 kontrollitud ostmine
Klein kompakt. Preis Leistung in Ordnung.
Markus S.
poolt Markus S. Riigi lipu Saksamaa 10.08.2015 kontrollitud ostmine
genau wie beschrieben

Kliendid küsivad klientidelt

Küsige oma kogemusi muudelt SVB klientidelt, kes on seda toodet meilt juba ostnud.

Teie küsimus edastatakse automaatselt teistele SVB klientidele ja teie küsimus avaldatakse toote leheküljel. Palun ärge esitage küsimusi, millele saab vastata ainult SVB meeskond - näiteks tellimuse staatuse või toote kättesaadavuse kohta. Te olete ka rohkem kui teretulnud võtma ühendust meie SVB meeskonnaga e-posti aadressil: info@svb24.com või telefoni teel aadressil: +49 (0)421-57290-0 .

  • Rohkem "Kliendid küsivad klientidelt" saadaval järgmistes keeltes. :
  • Riigi lipu Deutsch
Küsimusi ei ole veel esitatud. Ole esimene, kes esitab küsimuse!