DRAGONFLY-4 Pro Sonar/GPS/Plotter koos CPT-DVS anduriga

Pildi asukoha lähtestamine
Sulge
Tagasi
See toode ei ole enam saadaval.

Toote üksikasjad

Raymarine'i poolt uskumatult lihtsaks tehtud tipptasemel kalapüügielektroonika

Muutke oma veealust vaadet ja püüdke rohkem kala Dragonfly 4 ja 5 laia spektriga CHIRP DownVision™-tehnoloogia abil. Identifitseerige hõlpsasti kalad ja veealused objektid fotolähedaste sonaripiltide abil. Dragonfly kõikvõimalike ilmastikuoludega, kõrglahutusega värviline LCD-ekraan näeb teravalt välja iga nurga alt. Astuge Dragonflyga arukama sonariliigi juurde.

Dragonfly erinevus

Dragonfly sonarite tulevikuhüpe on tõeline laia spektriga CHIRP-tehnoloogia. Tänu laia spektriga CHIRPile edastatakse vette rohkem sonarisignaale, mis võimaldab Dragonflyl tõlgendada rohkem detaile, sihtida rohkem kalu ja kujutada struktuuri võrratu selgusega.

CHRIP DownVision™ - lihtsalt parim pildistamissonaar.

CHIRP DownVision™ muudab teie veealust vaadet uskumatult selgete, fotolähedaste sonaripiltidega. Dragonfly CHIRP DownVision™ ületab tavalisi pildistavaid sonareid suurepärase süvavee tulemuslikkusega kuni 180 m (600 ft) ja usaldusväärse kiire põhja jälgimisega.

Parem vaade

Iga Dragonfly on konstrueeritud optilise kleepuva LCD-ekraaniga. Varem ainult kõrgekvaliteedilistel merekraanidel kasutusel olnud Dragonfly optiliselt liimitud ekraanid pakuvad eredamaid värve, teravamat kontrasti ja on garanteeritud, et need ei hakka kunagi uduseks.

Better view

Ühendage ja jagage juhtmevabalt

Dragonfly PRO mudelitel on sisseehitatud Wi-Fi. Kalamehed saavad Raymarine Wi-Fish™ mobiilirakenduse abil Dragonfly sonariandmeid otse oma nutitelefoni või tahvelarvutisse edastada. Wi-Fish mobiilirakendus toob Dragonfly sonari nägemise otse peopessa, lisaks saate sonaripilte tagasi kerida ja jäädvustada, et neid sõpradega internetis jagada.

App

Parimad kaardid

Sisseehitatud GPSiga Dragonfly mudelid annavad teile võimaluse valida Navionics, C-MAP 4D või Raymarine LightHouse'i ühilduvate kaartide vahel.

Best maps

Suurepärane sonar

Erinevalt tavapärastest pildistussonaaridest, mis edastavad iga impulsi ühe sagedusega, kasutab Dragonfly DownVision™ sonar CHIRP-tehnoloogiat, et edastada samaaegselt laia spektriga sonarisagedusi - tulemuseks on palju kõrgema lahutusvõimega, elutruud sonaripildid.

Kahe kanaliga CHIRP

CHIRP DownVision™ pluss CHIRP-ga varustatud kalade sihtimise kanal tavapäraste sonaripiltide jaoks. Kahe kanaliga sonar on saadaval kõigis Dragonfly mudelites, välja arvatud Dragonfly 4DV

CHIRP

Paigaldage ükskõik kuhu

Dragonfly 4 ja 5 kompaktsele kuulidega paigaldussüsteemile on paigaldamine lihtne. Paigaldust on lihtne uuendada järelturu kuul- ja pistikupesa kinnitussüsteemidega.

Mounting

Võrdlusstabeli

DragonFly 4 DVS DragonFly 4 PRO
Ekraani suurus 4,3" (109 mm) 4,3" (109 mm)
Ekraani eraldusvõime 480 x 272 pikslit 480 x 272 pikslit
CHIRP sonar
CHIRP DownVisionTM
WiFi
Wi-Fi-rakendus (iOS ja Android)
Sisseehitatud GPS
MicroSD-kaardi lugeja
Toide 12 V ALALISVOOL 12 V DC
CPT, sh Temp.

Dokumendid

de-flag Käsitsi
PDF, 22,12 MB
en-flag Käsitsi
.PDF, 15,00 MB
es-flag Käsitsi
PDF, 22,16 MB
fr-flag Käsitsi
PDF, 22,14 MB
it-flag Käsitsi
PDF, 22,08 MB

Mida ütlevad teised SVB kliendid

100% ehtsad arvustused

8 Klientide hinnangud

4.9 (8 hinnangutest)
3 Tähed
(0)
2 Tähed
(0)
1 Tähed
(0)
FERNY P.
poolt FERNY P. Riigi lipu Guadeloupe 19.04.2018 kontrollitud ostmine
Malgré les taxes à la réception bon rapport qualité prix en Guadeloupe
Miroslaw L.
poolt Miroslaw L. Riigi lipu Poola 10.03.2018 kontrollitud ostmine
Alles in Ordnung.
Danke schon.
Christian F.
poolt Christian F. Riigi lipu Saksamaa 29.05.2017 kontrollitud ostmine
Bin sehr zufrieden, alles hat gepasst!

Kliendid küsivad klientidelt

Küsige oma kogemusi muudelt SVB klientidelt, kes on seda toodet meilt juba ostnud.

Teie küsimus edastatakse automaatselt teistele SVB klientidele ja teie küsimus avaldatakse toote leheküljel. Palun ärge esitage küsimusi, millele saab vastata ainult SVB meeskond - näiteks tellimuse staatuse või toote kättesaadavuse kohta. Te olete ka rohkem kui teretulnud võtma ühendust meie SVB meeskonnaga e-posti aadressil: info@svb24.com või telefoni teel aadressil: +49 (0)421-57290-0 .

  • Rohkem "Kliendid küsivad klientidelt" saadaval järgmistes keeltes. :
  • Riigi lipu Deutsch
Küsimusi ei ole veel esitatud. Ole esimene, kes esitab küsimuse!