Pildi asukoha lähtestamine
Sulge
Tagasi
Art.-Nr. 93696
See toode ei ole enam saadaval.

Toote üksikasjad

Sonar teie nutitelefoni või tahvelarvuti jaoks. FISHHUNTER võimaldab teil hõlpsasti kasutada kalasondi tehnoloogiat kaldalt või sadamasillalt, pakkudes samal ajal vapustavat vaadet veealusele maailmale.
Sonarit saab lihtsalt visata nagu ujuvvarrast ja siduda WiFi kaudu oma nutitelefoniga. Alustamiseks laadige alla tasuta rakendus. Pojakujuline disain lisab paremat ja pidevat WiFi-ühendust ning aitab seadmel veepinnal hõljuda.
FISHHUNTER PRO on varustatud 4 erineva sonari vaatega: Bathymetric Mapping, Fish View, Raw View ja Flasher jääpüügiks.

Bathümeetriline kaardistamine
Ideaalne vahend, et luua kohandatud kaart kogu oma järvest või lemmikpüügikohtadest. Lihtsalt asetage oma FISHHUNTER vette ja lohistage see oma paadi taha.

Kalade vaade
Kalade vaade kujutab lihtsustatud kujul sonari toorandmeid. Iga kord, kui sonar loeb veesambas häireid, joonistatakse ekraanile häire asukoha juurde kala ikoon (on 3 suurust). Nii on teil lihtne näha ja kuulda, kui teie FISHHUNTER sonaril on kala. Lisaks saate lasta oma telefonil teha sonariga "pingi", kui teie FISHHUNTERi all on kala, nii et te ei pea üldse telefoni vaatama.

Toorvaade
Toorvaade annab võimsa kolmesagedusanduri tegelikud tulemused reaalajas. Selles režiimis muutute koheselt eksperdiks, tõlgendades ekraani allosas olevaid erinevaid värvilisi jooni, et näha sügavust ja struktuuri, jälgides samal ajal häireid veesambas, et leida kala.

Jääpüük
FISHHUNTER teeb suurepärast tööd ka kõige ebasoodsamates tingimustes. See sobib ideaalselt ka jääpüügiks kuni -30 °C temperatuuril. Lisaks ujub seade veepinnal, mis lihtsustab töötamist külmades tingimustes.


Tehnilised andmed:
Sügavus 0,4 kuni 45 m (1,4 jalga kuni 150 jalga)
WiFi leviala kuni 45 m (150 jalga)
Sagedused Kolmesageduslik andur:
381 kHz, 475 kHz, 675 kHz
Võimsus 300 vatti
Aku kestvus kuni 10 tundi / kuni 500 tundi ooterežiimil
Trolling kiirus kuni 4 km/h
Töötemperatuur -30°C kuni 35°C
Sonari tüüp Piesoelektriline keraamiline kristall
LED öine valgustus (kalade ligitõmbamine) Jah
Kaal 155 g
Ühilduvus +9000 iOS ja Android nutitelefonid või tahvelarvutid koos GPS-iga

Tarne ulatus
  • Fishhunter PRO Sonar
  • USB laadimiskaabel
  • 4,5 m nöör (15 jalga)

Mida ütlevad teised SVB kliendid

100% ehtsad arvustused
Keegi ei ole seda toodet veel hinnanud

Kliendid küsivad klientidelt

Küsige oma kogemusi muudelt SVB klientidelt, kes on seda toodet meilt juba ostnud.

Teie küsimus edastatakse automaatselt teistele SVB klientidele ja teie küsimus avaldatakse toote leheküljel. Palun ärge esitage küsimusi, millele saab vastata ainult SVB meeskond - näiteks tellimuse staatuse või toote kättesaadavuse kohta. Te olete ka rohkem kui teretulnud võtma ühendust meie SVB meeskonnaga e-posti aadressil: info@svb24.com või telefoni teel aadressil: +49 (0)421-57290-0 .

Küsimusi ei ole veel esitatud. Ole esimene, kes esitab küsimuse!