Pildi asukoha lähtestamine
Sulge
Tagasi
See toode ei ole enam saadaval.

Toote üksikasjad

Kvaliteetsed meremadratsid kahes disainis: Premium 4 cm südamikuga ja Standard 2 cm südamikuga. Madratsid on võimalik kohandada vastavalt teie soovile (maksimaalne laius 140 cm).

Gisa med® meremadratsite südamik (premium: 4 cm / standard: 2 cm) on hingavast ja elastsest erikangast, mis takistab hallituse ja hallituse teket. Need koosnevad kombinatsioonist, mis koosneb kvaliteetsest külmavahust, mis suurendab lamamismugavust, topeltkangast kattekihist, millel on antiallergiline kliimakiud, ja umbes 1 cm pikkusest hingavast, temperatuuri reguleerivast erikangast THEMROFLEX aluskihist. Kogukõrgus: 10 cm.

Nende madratsite praktiline eelis on see, et neid saab asetada otse puupõrandaplaadile, ilma et oleks vaja kasutada lamellraami.

Lisaks suurepärasele magamis- ja lamamismugavusele on madratsitel ka pidev ventilatsioon. Nad ühendavad endas külma vahumadratsi mugavuse ja nende temperatuuri reguleeriva erilise kanga eelised. Kattekangas on kaitstud hallituse eest ja katted on pestavad (mitte trummeldada).

Hind m² kohta, (pikim pikkus x laius).

Mida ütlevad teised SVB kliendid

100% ehtsad arvustused

5 Klientide hinnangud

4.2 (5 hinnangutest)
4 Tähed
(0)
3 Tähed
(0)
2 Tähed
(0)
Horst  O.
poolt Horst O. Riigi lipu Saksamaa 27.03.2018
Die beste Matratze die wir bisher haben !!!!
Wir haben jetzt bereits schon das 2. Jahr die GISA-Med mit 13 cm Stärke auf unserem Boot. Nochnie hatten wir so tolle Matratzen, von der Passgenauigkeit, vom Liege- und Schlafkomfort und endlich keine Feuchtigkeit mehr unter dem Lattenrost. Wir haben jetzt auch das 1.Mal die Bezüge nach der Waschanleitung gewaschen und nach Trocknung wieder aufgezogen. Es gibt nicht an den Matratzen auszusetzen. Die Investition würden wir jederzeit wieder durchführen. Hobie
Lukas P.
poolt Lukas P. Riigi lipu Saksamaa 10.01.2016
Echt super bequem
Besten Dank für die schnelle Lieferung, die Matratze ist echt super bequem. Wir haben beide sehr gut geschlafen und werden gerne für Sie Werbung machen.
Marc W.
Monika P.
poolt Monika P. Riigi lipu Saksamaa 10.01.2016
Perfekte Matratze von GISATEX
Unsere neuen Matratzen sind letzte Woche geliefert worden. Vielen Dank dafür, dass es so schnell ging. Wir haben sie zum Boot gebracht und sie passen perfekt. Herzlichen Dank.
Ludwig E.

Kliendid küsivad klientidelt

Küsige oma kogemusi muudelt SVB klientidelt, kes on seda toodet meilt juba ostnud.

Teie küsimus edastatakse automaatselt teistele SVB klientidele ja teie küsimus avaldatakse toote leheküljel. Palun ärge esitage küsimusi, millele saab vastata ainult SVB meeskond - näiteks tellimuse staatuse või toote kättesaadavuse kohta. Te olete ka rohkem kui teretulnud võtma ühendust meie SVB meeskonnaga e-posti aadressil: info@svb24.com või telefoni teel aadressil: +49 (0)421-57290-0 .

  • Rohkem "Kliendid küsivad klientidelt" saadaval järgmistes keeltes. :
  • Riigi lipu English
  • Riigi lipu Italiano
Küsimusi ei ole veel esitatud. Ole esimene, kes esitab küsimuse!