Toote üksikasjad

See infrapunapult täiendab Webasto õhutingimuste moodsaid näidikuid ja pakub mugavamat elu pardal. Kaasaegse disaini, iseenesestmõistetavate sümbolite ja ergonoomiliste nuppude abil on kliimaseadme juhtimine veelgi lihtsam. Tänu oma kompaktsele suurusele (umbes 85 x 40 x 10 mm) ja absoluutselt kergele kaalule (vaid 20 grammi) mahub kaugjuhtimispult mugavalt kätte. Infrapunasignaalil on kuni 7 m ulatus ja see võimaldab juhtida kliimaseadme põhifunktsioone.

Märkus: IR-pult töötab korrektselt ainult uuendatud diginäidiku WBCL000833A ja alates 2010. aastast toodetud kliimaseadmetega, millel on järgmised riist- ja tarkvaraversioonid: BlueCool Classic uue indeksiga, juhtseade: TCC V3, tarkvara: 5.26.
BlueCool Premium Chiller, juhtseade: TECC V3.2, tarkvara: 4.25
BlueCool Premium õhukäitleja, juhtseade: Cab V3, tarkvara: 6.26
BlueComfort Classic, juhtseade: BCC V3, tarkvara: 5.16.

Lisaks sellele tuleb kliimaseadme seadetes sisse lülitada kaugjuhtimispuldi funktsioon.

Mida ütlevad teised SVB kliendid

100% ehtsad arvustused
Keegi ei ole seda toodet veel hinnanud

Kliendid küsivad klientidelt

Küsige oma kogemusi muudelt SVB klientidelt, kes on seda toodet meilt juba ostnud.

Teie küsimus edastatakse automaatselt teistele SVB klientidele ja teie küsimus avaldatakse toote leheküljel. Palun ärge esitage küsimusi, millele saab vastata ainult SVB meeskond - näiteks tellimuse staatuse või toote kättesaadavuse kohta. Te olete ka rohkem kui teretulnud võtma ühendust meie SVB meeskonnaga e-posti aadressil: info@svb24.com või telefoni teel aadressil: +49 (0)421-57290-0 .

Küsimusi ei ole veel esitatud. Ole esimene, kes esitab küsimuse!