Antifouling

Millist antifoulingit ma oma paadile vajan?

Alusta otsingut kohe!
Filter tagasi
Hinnangud
Tootja
Hinnavahemik
Kättesaadavus
 
Kategooria
Olemasolev kate 
Kere materjal
Kohaldamisala
Rakendusmeetod
Paadi tüüp
Antifouling tüüp
Sisu
ml
Värv
Biotsiidivaba 
Madalmaade puhul
Kõik filtrid
Leia täiuslik veealune värv oma spordipaadile meie Antifouling veebipoest!

Pakume suurt valikut eri tüüpi veeorganismide vastaseid tooteid suurematelt kaubamärkidelt, et kaitsta teie paati võimalikult hästi veeorganismide eest. Ilma kaitseta võivad laevakerele asuda mitmesugused veeorganismid, näiteks rannakarbid, vetikad või rannakarbid. See põhjustab takistusi, kuna paat muutub üha raskemaks ja purjetamiskiirus väheneb. Selle tulemusena suureneb kütusekulu, mis toob kaasa suuremad kulud. Seetõttu on antifouling'u kasutamine iga paadi puhul kohustuslik! Lisateave Antifouling kohta... Mine video juurde...

Milline antifouling on minu paadi jaoks õige?

- Tegurid, mida tuleks arvestada, kui ostate oma jahile antifoulingvärvi -

olemasoleva värvikihi seisund ja tüüp.

Väga oluline on teada või teada saada, millist tüüpi antifouling on viimati kasutatud. Kui see on veel heas seisukorras, võib piisata sellest, kui te lihtsalt teete paadi hooldustöid ja lihvite pinda veidi, seejärel kannate uued värvikihid, et uuendada veeorganismide tõrjevõimet. SVB pakub laia valikut erinevate värvidega antifoulingvärve sellistelt tuntud tootjatelt nagu International, Hempel, SEATEC, Tikal ja Jotun - kiiresti, taskukohaselt, alati laos ja parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Kui olemasolev antifouling on nii halvas seisukorras, et see on juba poorseks muutunud ja koorub, tuleb vana antifouling enne uue antifoulingu pealekandmist täielikult eemaldada. Kuidas seda teha, saate teada meie videost antifoulingu eemaldamise kohta.

Millist veealust ala tuleks kaitsta?

Milline antifouling on parim millise veealuse ala jaoks?

Ühtegi antifouling-katet ei saa universaalselt kasutada igal veealusel alal. Lisaks laevakere antifoulingule on olemas ka antifouling, mis on mõeldud spetsiaalselt metallist sõukruvide ja Z-ajamite jaoks. See ala nõuab spetsiaalset antifoulingukihti, mida tavaliselt tarnitakse pihustuspudelites. Samuti ei sobi iga antifouling alumiiniumile või terasele. Foulinguvastast ainet ostes peaksite veenduma, et see sobib teie paadi materjaliga. Õiget antifoulinguvärvi valimisel mängivad rolli ka sõiduväli ja spordipaaditüüp (purjekas, mootorpaat või haagispaat).

Õige antifoulingu valimine

Milline antifouling on minu spordipaadi jaoks õige?

Oma laevakere jaoks õige antifoulingu tüübi valimisel peaksite püüdma eelnevalt hankida parimat võimalikku teavet, nt müüjalt või oma kodusadamast. Õige antifoulinguvärvi valimine sõltub piirkonna tingimustest, seega ei ole ükski antifoulinguvärv universaalselt sobilik iga sõukruvi/ajami jaoks. Te peaksite välja selgitama, millist veealust värvi kasutas kasutatud paadi eelmine omanik. Veenduge, et enne kasutatud laeva omandisse võtmist saate teada, millist antifoulingvärvi kasutati. Lisaks tuleb arvestada ka õiguslikke eeskirju. Mõnes riigis on teatud tüüpi antifoulingainete kasutamine keelatud, sest antifoulingained sisaldavad biotsiide.

Isepoleeruv antifouling, kõva antifouling või õhukese kilega antifouling?

Milline antifouling tuleks valida, sõltub sellest, mida varem kasutati. Isepoleerivat antifoulingit kasutatakse enamasti aeglasematel paatidel ja purjelaevadel, kõva antifouling onmõeldud kiirematele mootorsõidukite jaoks. Õhukese kilega antifouling ei toimi mitte toimeaineid vette eraldades, vaid luues väga sileda pinna, millele organismidel on raske kinnituda.

Vesi ja tingimused, milles te navigeerite

Antifoulingi valik sõltub ka vee temperatuurist. Kas olete Põhjameres, Läänemeres, Vahemeres, siseveekogudes või Bodeni järvel - sõltuvalt sellest, kus te navigeerite, võivad teie laevakeres leiduda ka muud saasteained. Kõrge veetemperatuuri, suurema reostuse ja vähese veevahetuse või vooluga veekogud põhjustavad laevakere suuremat määrdumist ja rohkem mereorganisme.

Antifoulingu kvaliteet ja keskkonnasõbralikkus

Veealuste värvide tõhusus sõltub sellest, kas need on õigesti valitud ja loomulikult bioaktiivsetest koostisosadest. Kahjuks ei ole kõik turul olevad antifoulingvärvid keskkonnasõbralikud. Selliseid versioone nagu näiteks Hempel's Silic One nimetatakse biotsiidivabaks antifoulingvärviks ja neil on madal VOC-väärtus (lenduvad orgaanilised ühendid). Need antifouling-süsteemid on ka keskkonnale kasulikud - või vähemalt sõbralikumad.

Kuidas antifoulingut õigesti pealekandmine toimub?

Uurige meie videost samm-sammult, kuidas antifoulingut õigesti peale kanda.


Lisateavet leiate meie antifouling-juhendist.

Antifoulingi kaubamärgid SVB-s

Meil SVB-s on kvaliteetsed antifoulingvärvid kaubamärkidelt Seatec, International, Hempel, Boero, Epifanes, Tikal, Yachticon, Jotun ja Yachtcare.

Ostke oma antifouling SVB-st

Kui soovite osta taskukohast antifoulingit, on see koht õige! Meie veebivalikus on valik madala hinnaga antifouling-tooteid. Meie juhendid Antifouling'i pealekandmine ja Antifouling'i eemaldamine sisaldavad üksikasjalikku teavet antifouling'i valimise, pealekandmise ja eemaldamise kohta. Leiad laias valikus erinevaid antifoulingitüüpe, mille hulgast saad valida!

Klientide hinnangud ja ülevaated

Kõik ülevaated (153.925)
Kasutaja profiili ikoon

Tarmo S. aadressil 15.04.2024

Satisfied.

Kasutaja profiili ikoon

Heiti P. aadressil 10.04.2024

All good

Kasutaja profiili ikoon

Karel P. aadressil 02.04.2024

All good! The entire process from ordering to delivery works with good old "German precision".