Lahjendaja paadi- ja jahtvärvide jaoks

Filter tagasi
Hinnangud
Tootja
Hinnavahemik
Kättesaadavus
 
Kategooria
Lahjendaja
Sisu
ml
Värv
Rahvusvaheliste
Hempeli puhul
Epifanes'i puhul
Seateci puhul
Kõik filtrid
Antifouling-tooteid, paadilakke ja jahtide kruntvärve saab lahjendada, et saavutada paremad voolavusomadused ja muuta nende pealekandmine lihtsamaks. Lahjendi lisamine tagab ka selle, et paadivärv tungib paremini sisse ja imendub materjali. Meie eksperdid vastavad hea meelega teie küsimustele lahjendite ja paadivärvide kohta. Lisateave Õhuke kohta...

Mis on lahjem?

- Kasulik ka tööriistade, näiteks harjade puhastamiseks -

Vedeldaja on lahustite segu, mis on kohandatud konkreetsetele värvitüüpidele, näiteks antifouling, kruntvärvid, paadivärvid ja lakid.

Milliseid lahjendajaid on olemas?

On olemas lahjendeid antifoulingvärvide jaoks, lahjendeid kruntvärvide jaoks ja lahjendeid ühe- ja kahekomponentsete paadilakkide jaoks. Jahivärvide puhul ei tohiks kunagi kasutada universaalhapet, sest see võib põhjustada paadivärvi eraldumist eri osadeks. Samuti võib värvipind muutuda kleepuvaks, matiks või piimjaks või kogu jahtvärv võib jääda pehmeks ja mitte kõveneda.

Milline on õige lahjendaja minu paadivärvi jaoks?

Sobiv lahjendaja antifoulingu, kruntvärvi või paadivärvi jaoks sõltub sideainest ja värvi soovitud omadustest (kiire kuivamine, hea värvigradient jne). Järgige alati tootja juhiseid kasutatava jahtvärvi kohta, et lisada sobivat lahjendit õiges vahekorras.

Kas te kannate lahjendit pintsli või rulliga?

"Aeglase" lahustiga lahjendid sobivad pintsli ja rulliga pealekandmiseks, sest värv saab paremini levida. "Kiired" lahustid seevastu sobivad paremini pihustamisega pealekandmiseks.

Klientide hinnangud ja ülevaated

Kõik ülevaated (153.929)
Kasutaja profiili ikoon

Tarmo S. aadressil 15.04.2024

Satisfied.

Kasutaja profiili ikoon

Heiti P. aadressil 10.04.2024

All good

Kasutaja profiili ikoon

Karel P. aadressil 02.04.2024

All good! The entire process from ordering to delivery works with good old "German precision".