Meeste purjerõivad

Selles kategoorias olevad kaubamärgid

Logo GILL
GILL marine on alates oma asutamisest 1975. aastal kasvanud tehnilise purjerõivaste kvaliteedimärgiks. GILLi purjetamisjoped, purjetamispüksid ja purjekakud on populaarsed nii veespordi harrastajate kui ka purjetamisprofessionaalide seas. Maailma juhtiv mererõivaste kaubamärk GILLi purjerõivaste puhul on tasakaalus jõudlus ja kaitse. Avastage GILL OS1, OS2 ja OS3 rõivaste seeriad ning sobivad lisatarvikud.
Avasta kõik GILL tooted nüüd
Logo MUSTO
Ettevõtte asutaja Keith MUSTO sai esmakordselt kuulsaks, kui ta võitis 1969. aasta Tokyo suveolümpiamängudel medali. Ettevõtjana oli MUSTO varem valmistanud purjeid, kuid sellest ajast alates on ta spetsialiseerunud tulemuslikkusele optimeeritud purjerõivastele, mis väljendub pidevas arengus ja tehnilises täpsustöös. MUSTO purjerõivaid iseloomustab vastupidavus ja need sobivad paljudele aladele. Alates avamerepurjetamisest kuni mootorpaatide ja regattide kasutamiseni. MUSTO rõivad igaks seikluseks!
Avasta kõik MUSTO tooted nüüd
Logo MARINEPOOL
Trio purjetamiskaaslased viisid Marinepooli asutamiseni üheksakümnendate aastate alguses Münchenis. Nad elasid moto"Meremeestelt meremeestele, meremeestele" järgi ja see osutus täpselt õigeks. Esimestel aastatel koosnes kaubamärk peamiselt purjerõivastest, välistoodetest ja päästevestidest sportimiseks ja vaba aja veetmiseks. Nõudlus purjetamismoe järele tõi peagi kaasa meresõidu elustiili moeliini loomise. Iga uus toode optimeeritakse enne turule toomist kuni kõige väiksemate detailideni. Rohkem kui 25-aastane kogemus ja väärtuslik tagasiside Marinepool Racing Team'i professionaalidelt tagavad funktsionaalsed, kerged ja mugavad rõivad.
Avasta kõik MARINEPOOL tooted nüüd
Logo ZHIK
Austraalia ettevõte ZHIK toodab kaasaegseid ja funktsionaalseid purjerõivaid, mis on mõeldud mitmesuguseks otstarbeks. ZHIKi rõivaid iseloomustavad läbimõeldud disain ja uuenduslikud materjalid ning maksimaalne kandmismugavus. ZHIKi purjerõivaid kasutatakse kõige kõrgemal tasemel, näiteks 2004. aasta suveolümpiamängudel ja Volvo Ocean Race 2017 - 2018 võistlusel. SVB-st saad ZHIK Spandex rõivad SUP-ile ja mujale.
Avasta kõik ZHIK tooted nüüd
Mitmekülgne meeste purjetamisjope, mis sobib ideaalselt ühe jakina või vahekihina.
Vetthülgavad, tuulekindlad ja hingavad jakid hoiavad teid soojana ja kuivana. Tehnilised meeskonnajakid on sageli viimistletud trükitud või tikitud kujundusega, samas kui softshell-jakid on eriti paindlikud ja kaitsevad keha tõhusalt tuule eest. Lisateave Meeste riided kohta...
Meeste riided

Meeste purjerõivad

- Ideaalselt riietatud igaks reisiks -

Mis eristab head meeste purjerõivaid?

Ideaalne purjerõivastus hoiab teid mugavana igas olukorras pardal. See peaks olema nii sõltumata sellest, kas purjetate sügisel tormilisel Atlandi ookeanil või kevadel Läänemerel. Isegi kui naudite mõnusat kruiisi Aadria merel ja kannate ainult purjespordipükse ja hingavat särki, on õige purjerõivastus ülioluline, et teil oleks pardal parim aeg. See tuleks valida vastavalt sellele, kuhu te purjetate ja kuhu suundute. Ideaalis tahate ka talvel kanda oma sooja Musto Snug 'i kui vabaaja meeste jopet. Mida multifunktsionaalsem on teie valitud purjerõivaste valik, seda kasulikum on see.

Millised on purjerõivaste tootjad?

Veespordisektoris on erinevaid tootjaid. Igal kaubamärgil on oma eriline fookus. Õliriiete puhul on Musto oma kaasaegsete Gore-Tex kiududega üks tipptegijaid. Kuid ka Marinepool, Gill ja Seatec toovad jätkuvalt välja kaasaegse ja praktilise disainiga purjepükse ja purjetamisjopesid meestele.

Meeste purjerõivaste hulgas on aga loomulikult rohkem kui ainult õlilakke. Praktilised purjetamispüksid või fliisist kampsunid, mida kasutatakse vahekatteks, on hea, kui need on olemas igapäevaeluks laeval. Mõned eelistavad klassikalisemat välimust ja võtavad seetõttu alati kaasa sou'westeri või meremehe mütsi. Seepärast on sellised kaubamärgid nagu ModAS ja Sebago ka meeste mererõivaste bestsellerite hulgas.

Kõik kaubamärgid Meeste riided

Klientide hinnangud ja ülevaated

Kõik ülevaated (153.923)
Kasutaja profiili ikoon

Tarmo S. aadressil 15.04.2024

Satisfied.

Kasutaja profiili ikoon

Heiti P. aadressil 10.04.2024

All good

Kasutaja profiili ikoon

Karel P. aadressil 02.04.2024

All good! The entire process from ordering to delivery works with good old "German precision".