Mereväe binoklid

Filter tagasi
Hinnangud
Tootja
Hinnavahemik
Kättesaadavus
 
Kategooria
Elektrooniline pildistabilisaator
Integreeritud kompass
Kõrgus
mm
Suurendus
Veekindel
Laius
mm
Sügavus
mm
Kõik filtrid

Kotid ja rihmad

Mereklaas, mis peab olema pardal! On oluline, et oleks hea vaade veele, eriti pikamaareisidel. Binoklid on hindamatu väärtusega, kui tegemist on vees ujuvate objektide ja poide leidmisega. Meilt saate osta Fujinoni ja SEATECi binokleid. Binoklijuhile " Lisateave Binokkel kohta...
7x50 binoklid on olnud meremeeste seas populaarsed juba aastakümneid. Neil on fikseeritud seitsmekordne suurendus ja objektiivi läbimõõt on umbes 50 millimeetrit, mis muudab need väga valgusjõuliseks. Tänapäeval on saadaval ka suurema või muutuva suurendusega mereoptika, mis on varustatud elektroonilise pildistabilisaatoriga.

Üldiselt kehtib, et mida kallim on binokkel, seda parem on see. Alla 500 euro eest on raske saada parimat optilist jõudlust ja tugevat mehhanismi, mis peab ka niiskust, külma ja kuumust pikaajaliselt taluma. Seda on YACHT-i testides ikka ja jälle näha.
Meie veebipoest leiate suure valiku binokleid, öövaatlusseadmeid, soojuskaameraid, samuti binoklihoidjaid, kotte, ujuvkaelarihmasid paljudelt erinevatelt tootjatelt, näiteks SEATEC, Fujinon, Bresser, Minox ja Steiner.

Klientide hinnangud ja ülevaated

Kõik ülevaated (153.940)
Kasutaja profiili ikoon

Tarmo S. aadressil 15.04.2024

Satisfied.

Kasutaja profiili ikoon

Heiti P. aadressil 10.04.2024

All good

Kasutaja profiili ikoon

Karel P. aadressil 02.04.2024

All good! The entire process from ordering to delivery works with good old "German precision".