Õlid, määrded ja tarvikud paatidele

Õlid, rasvad ja lisandid Juhendid

Selles kategoorias olevad kaubamärgid

Logo LIQUI MOLY
LIQUI MOLY Marine tarnib kõrgeima kvaliteediga määrdeaineid ja lisaaineid väikelaevanduse ja kaubandusliku kasutamise jaoks Euroopas. Omanik saab kasu aastakümnete pikkusest kogemusest, asjatundlike inseneride teadmistest ja pidevatest tehnilistest uuendustest.
Avasta kõik LIQUI MOLY tooted nüüd
Logo YACHTICON
Alates 1982. aastast on Yachticon olnud juhtival kohal jahtide ja haagissuvilate hooldus- ja hooldustoodete turul. Ettevõte pakub laia valikut spetsiaalseid puhastusvahendeid jahtidele, mootorpaatidele ja täispuhutavatele laevadele. Nende tootevalikusse kuuluvad ka: puhastusvahendid, kangapuhastusvahendid, siseruumide puhastusvahendid, veekindlad vahendid, tiikide puhastusvahendid, õlid, täispuhutavate paatide puhastusvahendid, merevee šampoon, nõudepesuseep ja palju muud...
Avasta kõik YACHTICON tooted nüüd
Logo STAR BRITE
1973. aastal toob Star brite 'i asutaja Peter Dornau turule lakkimisvahendi ja avaldab reklaami, milles näidatakse "Junkyard Test", kus vanaraua auto on tänu Star brite'i autolakile kiiresti uhiuue välimusega. Ebakonventsionaalne reklaam saab soovitud tähelepanu ja tema poleerimisvahend veenab kliente kõikjal. Ühest hooldustootest luuakse hooldussari mootorsõidukitele (Star brite Automotive) ja paadihooldus (Star brite Marine). Sealt edasi ei jäeta ühtegi kivi maha ja lisandub rohkem tooteid, alates paadipuhastusvahendist, laevakere ja veealuse kere puhastusvahendist kuni pilsipuhastusvahendini, tiikpuu hooldusvahendini, tekstiili ja plasti hooldusvahendini. SVB varustab kõiki vajalikke Star brite 'i tooteid, et muuta teie elu pardal veelgi säravamaks.
Avasta kõik STAR BRITE tooted nüüd
Logo HONDA
HONDA ei arenda mitte ainult automootoreid, vaid ka merenduses kasutatavaid päramootoreid ning teda peetakse maailma suurimaks mootoritootjaks. Ettevõte asutati 1948. aastal ja sellest on saanud ülemaailmne edu. Tänu oma tehnoloogiale peetakse Hondat praegu 4-taktiliste päramootorite tehnoloogia pioneeriks. Honda päramootorid on maailmas tuntud oma töökindluse ja tõhususe poolest ning need on kergesti äratuntavad oma hõbedaste kaunistuste ja muude tunnuste järgi.
Avasta kõik HONDA tooted nüüd
Logo VOLVO PENTA
1868. aastal asutatudVOLVO PENTA on veesõidukite ja maismaasõidukite jõuseadmete ja mootorite tarnija. Maailma suurim lõbusõidulaevade diiselmootorite tootja lähtub põhimõttest "lihtne paadisõit". VOLVO PENTA töötab pidevalt lahenduste kallal, et paadisõit oleks veelgi mugavam ja lõbusam. Põhiväärtused "kvaliteet, ohutus ja keskkonnakaitse" mängivad kõikides valdkondades juhtivat rolli.
Avasta kõik VOLVO PENTA tooted nüüd
Ideaalne alus pikaealisele mootorile on kvaliteetne õli. Kuna mootorid muutuvad üha arenenumaks, muutuvad ka õlile esitatavad nõudmised üha kõrgemaks. Ajad, mil õli kasutati ainult määrimiseks ja jahutamiseks, on möödas. Tänapäeval peab see vastu pidama kõrgetele temperatuuridele ja rõhule. Samuti peab see puhastama mootori põlemisjääkidest, abrasiivsetest kulumistest, hapetest, veest ja kütuseosakestest. Nagu sellest ei piisaks, peab õli tagama mootori tihendatuse ja kaitsma seda korrosiooni eest. Lisateave Õlid, rasvad ja lisandid kohta... Mine video juurde...
Õlid, rasvad ja lisandid

Kõik kaubamärgid Õlid, rasvad ja lisandid

Klientide hinnangud ja ülevaated

Kõik ülevaated (153.944)
Kasutaja profiili ikoon

Tarmo S. aadressil 15.04.2024

Satisfied.

Kasutaja profiili ikoon

Heiti P. aadressil 10.04.2024

All good

Kasutaja profiili ikoon

Karel P. aadressil 02.04.2024

All good! The entire process from ordering to delivery works with good old "German precision".