Paadi taglastamine

Selles kategoorias olevad kaubamärgid

Logo GLEISTEIN
Ettevõte GLEISTEIN tähistab sel aastal oma 200. sünnipäeva ja võib tagasi vaadata pika ja eduka ajaloo peale. See ei ole mitte ainult Bremeni vanim tööstuslik pereettevõte, vaid ka turuliidrid, kes toodavad uuenduslikke jahtide, superjahtide ja muude rakenduste, näiteks kaubandusliku laevanduse ja tööstuslike rakenduste jaoks mõeldud trosse. GLEISTEIN toodab kahes Euroopa kõige kaasaegsemas tootmisüksuses umbes 250 töötajaga meeskonnaga mitmesuguseid trossid, alates õhukesest nöörist kuni naftapuurtornide ankurdamiseni.
Lisateave GLEISTEIN kohta Avasta kõik GLEISTEIN tooted nüüd
Logo LIROS
LIROS - Põhja-Baierimaaköieeksperdid. Kõik LIROSe tootmisüksustest väljuvad köied ja paelad valmistatakse Saksamaal. Juba viiendas põlvkonnas, alates ettevõtte asutamisest 1854. aastal, toodab ettevõte suure oskusteabe ja ettevõtlusvaimuga kvaliteetseid köiekonstruktsioone, , mida kasutatakse peamiselt tööstuses ja spordis.
Avasta kõik LIROS tooted nüüd
Logo BLUE WAVE
Pärast 75 aastat rasket tööd on Blue Wave endiselt pereettevõte, mis jätkab samu traditsioone juba kolmandas põlvkonnas. Ettevõte on üks maailma suurimaid purjetamistarvikute tootjaid, kelle tootevalikusse kuuluvad sellised tooted nagu: trossikruvid, poldid, trossid, klemmid ja silmaplaadid.
Avasta kõik BLUE WAVE tooted nüüd
Logo SEATEC
SEATEC - valige kvaliteet taskukohase hinnaga. SVB enda kaubamärk SEATEC loodi 1998. aastal, et teenindada veespordi harrastajate vajadusi ja pakkuda kvaliteetseid tooteid ületamatu hinnaga.
Avasta kõik SEATEC tooted nüüd
Logo ANTAL
Antal - valmistatud Itaalias. Alates 1977. aastast on Antal arendanud ja tootnud kvaliteetseid tekitarvikuid, nagu näiteks: isehõlmuvad vintsid, vöörivintsid, plokid ja travellersüsteemid. Antal toodete täielik projekteerimine ja tootmine toimub Itaalias Padovas. Seda tehakse selleks, et säilitada täielik kontroll kaubamärgi kõrgete kvaliteedistandardite üle ning tagada pardal kõrge ohutustase. Antal on ideaalne kaubamärk teie purjepaadi jaoks! Itaalia võlu purjetamise ja veespordi vastu on tunda igas Antal-tehnoloogias.
Avasta kõik ANTAL tooted nüüd
Trossid on pardal hädavajalikud ja nagu ankrud, fenderid ja klapid, kuuluvad nad teie jahi põhivarustusse. Trosse kasutatakse paadis erinevatel eesmärkidel - alates sildumisköitest dokkimiseks, purjede trossidest ja heelidest, fenderliinidest, pukseerimisliinidest ja isegi trosside endi ahelatest. Lisateave Rigging kohta...
Rigging

Purje- ja mootorpaatide taglastamine

- Milline köis on minu paadi jaoks õige köis? -

Igaks otstarbeks pardal on vaja erinevat tüüpi ja erineva venivuse tasemega köisi. Kahjuks ei ole universaalset köit igaks otstarbeks pardal olemas.

Sildumisköis - Köis, mida iga paat vajab, ükskõik mis eesmärgil!

Mis on sildumisköie otstarve?

Seda köit on vaja paadi sildumiseks kai ääres. Pole vahet, kas laev on suur või väike või kas tegemist on purje- või mootorpaadiga, sest iga paat peab mingil hetkel sadamas või kai ääres silduma. Sildumisliin peab vastu pidama pika aja jooksul märkimisväärsele füüsilisele koormusele, ilma et sellega tekiksid probleemid. Milline materjal sobib kõige paremini sildumistrosside jaoks, milline peaks olema nende pikkus ja läbimõõt ning kui palju neid peaks pardal olema, saate teada meie sildumisliini juhisest.

Pardad ja trossid teie jahi jaoks

Faalidel ja trossidel peavad olema täiesti teistsugused omadused kui sildumisnööridel. Täiusliku trosside või ideaalsete heinakohade valimisel on olulised tegurid, mida tuleb arvesse võtta, milline on teie paaditüüp ja milline on vajalik koormus. Tross peab töötama tuules hästi ja võimalikult väheste kadudega! Meie tootevalikusse kuuluvad: suure jõudlusega Dyneema®-köied, universaalsed köied purjetamise harrastajatele, aga ka soodsad algtaseme köied paljudes erinevates värvides ja läbimõõtudes. Tutvu meie köitejuhendist nõuetega, millele peavad langevarraste ja trosside trossid vastama ning mida nende ostmisel silmas pidada.

Trossid mõõtu järgi - kiiresti ja soodsalt.

Kas vajate oma taglase jaoks kohandatud lõikamist? Valmis trosside ja lehtede, silmade või sõrmikute ühendamise või oma köie spetsiaalse nahkpinnakattega - me saame selle teie eest ära teha! Kas vajate trossi kaubanduses, tööstuses, kaubandusliku laevanduse või avamerepurjetamise jaoks? Ükskõik, millist tüüpi köit te vajate, me saame valmistada selle koos optimaalse splaissingu ja kaabliühendustega. Pakume ka eritellimusel põhinevaid konstruktsioone kõikidest tavalistest materjalidest kuni 200 mm läbimõõduga.

Liimimise eelised

Mis on trosside splaissimise eesmärk?

Liimimistööd ei saa asendada ühegi kaasaegse tehnoloogiaga. Viiakse läbi professionaalselt, et luua kahe köie otsa vahel püsiv ja sujuv ühendus, punutes üksikuid kiudusid. See on purunemiskindel ja seda ei ole võimalik eraldada. Võrreldes lihtsa sõlme tegemisega suurendab splaissimine oluliselt trosside purunemiskoormust ja seega ka nende kasutusiga. Seepärast ei kasutata splaissimist ainult paatide ja jahtide puhul. Tõste- ja kinnitusmeetodid põhinevad splaissidel, mis kannavad suuri koormusi. Samuti ei oleks kuumaõhupalliga sõitmine võimalik ilma splaissideta. Ka ronimisvõrgud ja muud mänguväljakute seadmed sisaldavad oma konstruktsioonides splaissimist. Talispordis kasutatakse neid toolide ja gondlite puhul. Erasektoris kasutatakse sageli liiteid ruloode, päikesevarjude või autode pukseerimiseks.

Klientide hinnangud ja ülevaated

Kõik ülevaated (153.924)
Kasutaja profiili ikoon

Tarmo S. aadressil 15.04.2024

Satisfied.

Kasutaja profiili ikoon

Heiti P. aadressil 10.04.2024

All good

Kasutaja profiili ikoon

Karel P. aadressil 02.04.2024

All good! The entire process from ordering to delivery works with good old "German precision".