Paadivarustus ja sisustus

Selles kategoorias olevad kaubamärgid

Logo ARC
1973. aastal kaubandusettevõttena asutatud Hollandi ettevõte ARC MARINE tarnib stiilseid seadmeid hobi- ja merendussektorile. Kvaliteetne teakpuust mööbel ja tarvikud, dekoratiivsed esemed ja valgustuslahendused kuuluvad valikusse, mida tarnitakse jaemüüjatele enam kui 35 riigis.
Avasta kõik ARC tooted nüüd
Logo ROCA
ROCA Industry - roostevabast terasest kvaliteet Rootsi tootja ROCA on spetsialiseerunud kvaliteetsete roostevabast terasest toodete arendamisele ja tootmisele tööstuses ja merenduses. Merendussektoris keskendutakse peamistele toodetele tuuleklaasipuhastussüsteemid, laevaklapid ja laevaelektroonika. ROCA järgib järjepidevat kvaliteedijuhtimist, paljud tooted on sertifitseeritud vastavalt SS-EN ISO9001:2008 ja ISO 14001:2004. Te hindate ROCA tooteid kiiresti, sest isegi sellised tühised asjad nagu kokkupandav lauakinnitus võivad osutuda pardal äärmiselt praktiliseks.
Avasta kõik ROCA tooted nüüd
Logo ITALVIPLA
Itaalia stiilis - kujundanud ITALVIPLA. Juba üle 50 aasta on kaubamärk ITALVIPLA tähistanud merenduspolstri ja sisustuse tootmisoskusi. See on verstapost, mis kinnitab ettevõtte stabiilsust ja pädevust ning eristab ITALVIPLA taas kord kui institutsiooni ja suunanäitajat selles valdkonnas.
Avasta kõik ITALVIPLA tooted nüüd
Logo SILWY
Tänu silwy joogitopside ja -krillide põhja integreeritud magnetiteleei libise, ei kuku ega klapise klaasid enam pardal! See Baierist pärit noor alustav ettevõte on viinud revolutsiooni joogiklaaside turul kogu maailmas. Ükskõik, kas laevas, purjetades, SUPil või lihtsalt kodus, silwy klaasid jäävad stabiilseks - isegi kiiretel kiirustel, suurtel lainetel ja kallakutel.
Avasta kõik SILWY tooted nüüd
Paadi sisustuskangas ja kajutitarvikud paadi sisustamiseks - paadi sisustusideed, mis annavad teie laevale isikupärase nüansi. Mida iganes te ka ei otsiks, kas polsterduskangast seina- ja laekatete jaoks, uusi pleksiklaasilõike või mugavaid istumisvõimalusi, meil on olemas kõik, mida vajate oma paadi sisustamiseks. Tipptootjate eksklusiivsete pakkumistega leiate siit õige paadivarustuse, mis tagab parima mugavuse ja ohutuse! Lisateave Seadmed kohta...
Seadmed

Paadivarustus ja purjetamistarvikud

- Kõik, mida vajate, et anda oma paadile isikupärane hõng -

Paljudel laevadel leidub paadilauad ja -toolid, sahtlid, hoiuraamid ja -riiulid ning hulgaliselt muid tuttavaid esemeid, mida näeksite enamikus kodudes maismaal. Esmapilgul tunduvad paljud kajutimööbel ja -esemed, toiduvalmistamisvahendid, nõud ja lauanõud väga sarnased kodustele esemetele, kuid kui vaatate lähemalt, märkate, et tegelikult on need üsna erinevad ja spetsiaalselt valmistatud vastavalt vajadusele ja soovidele, mis on seotud eluga pardal. Need erinevused peaksid andma paadiomanikele veel rohkem põhjust mitte osta oma kajutimööblit ja -varustust, paadisisustust ja sisustust kohalikust mööblipoest või boonuskauplusest. Siinkohal saame me aidata. Meil on olemas kõik, mida vajate, et teie paadi sisustus näeks välja just selline, nagu soovite. Kõik, mida selleks vaja on vaid paar klõpsu.

Paadi hooldus ja korrashoid

- Kõik, mida vajate, et hoida oma paat laeva korras -

Kahjuks muutuvad kulumismärgid aja möödudes üha ilmsemaks. Sellega võitlemine paadil on pidev võitlus ning nii sise- kui ka välisruumid vajavad teatud määral hooldust ja hooldust, et vältida roostetamist või üldisi kahjustusi. Et säilitada oma paadi väärtust ja tagada sõprade ja perekonna ohutus, kui nad on paadis, veenduge, et teie paadivarustus on kinnitatud ja ei ole ohuallikaks läheduses viibijatele. Mida iganes te vajate, alates riiulitest, laudadest, toolidest ja kõigest muust, mida teie paadisüda ihaldab: meie kauplusest leiate kõik oma kajutimööbli, paadivarustuse ja merendustarvikute jaoks kõige kõrgema kvaliteediga paadi- ja purjetamistööstuse juhtivatelt kaubamärkidelt.

Meie laos on teie interjööri jaoks sobiv toode: alates kapokipatjadest ja paadipatjadest, madratsitest, padjapatjadest ja sobivast kaelarullist, paadilauast ja lauaraamidest kuni vajalike hingede, kruvide ja kinnitusvahenditeni. Võite lasta meil ka oma valatud akrüülklaasi mõõtu lõigata! SVB-s saate hõlpsasti tellida pleksiklaasi mõõtude järgi, kasutades andmelehte, ja lasta seda kohandada vastavalt oma vajadustele.

Klientide hinnangud ja ülevaated

Kõik ülevaated (153.923)
Kasutaja profiili ikoon

Tarmo S. aadressil 15.04.2024

Satisfied.

Kasutaja profiili ikoon

Heiti P. aadressil 10.04.2024

All good

Kasutaja profiili ikoon

Karel P. aadressil 02.04.2024

All good! The entire process from ordering to delivery works with good old "German precision".