veesport

Selles kategoorias olevad kaubamärgid

Logo SEATEC
SEATEC - valige kvaliteet taskukohase hinnaga. SVB enda kaubamärk SEATEC loodi 1998. aastal, et teenindada veespordi harrastajate vajadusi ja pakkuda kvaliteetseid tooteid ületamatu hinnaga.
Avasta kõik SEATEC tooted nüüd
Logo GILL
GILL marine on alates oma asutamisest 1975. aastal kasvanud tehnilise purjerõivaste kvaliteedimärgiks. GILLi purjetamisjoped, purjetamispüksid ja purjekakud on populaarsed nii veespordi harrastajate kui ka purjetamisprofessionaalide seas. Maailma juhtiv mererõivaste kaubamärk GILLi purjerõivaste puhul on tasakaalus jõudlus ja kaitse. Avastage GILL OS1, OS2 ja OS3 rõivaste seeriad ning sobivad lisatarvikud.
Avasta kõik GILL tooted nüüd
Logo MUSTO
Ettevõtte asutaja Keith MUSTO sai esmakordselt kuulsaks, kui ta võitis 1969. aasta Tokyo suveolümpiamängudel medali. Ettevõtjana oli MUSTO varem valmistanud purjeid, kuid sellest ajast alates on ta spetsialiseerunud tulemuslikkusele optimeeritud purjerõivastele, mis väljendub pidevas arengus ja tehnilises täpsustöös. MUSTO purjerõivaid iseloomustab vastupidavus ja need sobivad paljudele aladele. Alates avamerepurjetamisest kuni mootorpaatide ja regattide kasutamiseni. MUSTO rõivad igaks seikluseks!
Avasta kõik MUSTO tooted nüüd
Logo JOBE
1974. aastal tähendas eriti halb ilm, et professionaalne veesuusataja Jeff Jobe oli sunnitud jääma siseruumidesse ja mitte vette minema. Siiski ei andnud ta igavusele alla ja selle asemel töötas ta, külma õllega käes, välja esimesed ideed oma nime kandva veesuusa jaoks. Ta tahtis luua omaenda kaubamärgi ja toote. Niisiis hakkas ta oma unistusi ellu viima, arendades välja esimese Jobe'i suusatamise, mille ta nimetas "Honeycomb". Ja see suusk oli alles algus ...
Avasta kõik JOBE tooted nüüd
Logo KLICKFIX
KLICKfix on jalgrataste adapterite ja tarvikute valik. Rixen & Kaul asutati 1988. aastal kahe kirgliku jalgratturi poolt ja nüüd juhib seda juba teine põlvkond. Juba esimesel aastal oli selge, millises suunas noor ettevõte oma KLICKfix juhtraua adapteriga liigub: Lahtiste rihmade asemel on jalgrattakorvide kinnitamiseks mõeldud kindel ja lihtsalt kasutatav adapter, mida saab ühe liigutusega jalgratta juhtraua külge sisse ja välja klõpsata.
Avasta kõik KLICKFIX tooted nüüd
Meil on olemas kõik, mis on vajalik teie spordi- ja puhkevajaduste rahuldamiseks nii vee peal kui ka maal. Kas soovite minna avastama järgmist sadamat kokkupandava jalgratta või kokkupandava e-jalgrattaga või avastada üksikuid lahedaid seisva aerulauda või kummipaadiga? Meil on ka muid kasulikke esemeid, nagu näiteks fitness-käevõrud, välitingimustes kasutatavad kõlarid, et lisada muusikat oma sportlikule tegevusele, ning kaitsekatted mobiiltelefonidele ja tahvelarvutitele.
Sport

Kõik kaubamärgid Sport

Klientide hinnangud ja ülevaated

Kõik ülevaated (153.923)
Kasutaja profiili ikoon

Tarmo S. aadressil 15.04.2024

Satisfied.

Kasutaja profiili ikoon

Heiti P. aadressil 10.04.2024

All good

Kasutaja profiili ikoon

Karel P. aadressil 02.04.2024

All good! The entire process from ordering to delivery works with good old "German precision".