Propeller & Z-Drive Antifouling

Filter tagasi
Hinnangud
Tootja
Hinnavahemik
Kättesaadavus
 
Kohaldamisala
Paadi tüüp
Kere materjal
Rakendusmeetod
Olemasolev kate 
Antifouling tüüp
Sisu
ml
Biotsiidivaba 
Madalmaade puhul
Värv
Kõik filtrid
Materjali tõttu vajavad propellerid ja Z-ajamid erilist liiki antifoulingit, mis peab vastu pidama suurtele pöörlemiskiirustele ja suurest veevoolust põhjustatud hõõrdumisele. Kvaliteetsed propellerite ja Z-ajamite antifoulingud leiate siit, meie antifoulingupoest. Ostke propelleri antifouling rasva, sprei või värvina ja kaitske oma propellerit kasvamise ja muu määrdumise eest!

Kuidas kanda oma z-drive'ile antifoulingut?

- Pihustada või värvida? -

Teie z-drive'ile on võimalik kasutada antifoulingut pihusti või värvina. Pihustuspurgiga kantakse antifouling ühtlaselt peale ja sellega on lihtsam raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse pääseda. Kasutage spaatlit, et kanda antifouling paadile, seejärel levitage see pintsliga.

Millist tüüpi antifouling?

Ka teie sõukruvi ja ajami jaoks on olemas kahte erinevat tüüpi antifouling: isepoleeruv antifouling ja kõva antifouling. Isepoleeruv antifouling hõõrub ise maha, kui sõukruvi liigub. Tänu sellele ainulaadsele toimele jääb pinnale alati värske biotsiidikiht. Kõva antifouling seevastu kõveneb pärast pealekandmist ja moodustab biotsiide sisaldava sideainestruktuuri. Pärast biotsiidide "ärakasutamist" jääb tühi sideainestruktuur.

Mida peaksin kasutama oma z-drive'ile? Millist antifoulingit ma peaksin oma propellerile ostma?

Tutvuge kindlasti pikemalt erinevate propellerite ja z-drive'i antifoulingitega. Õige antifoulingu valimine sõltub piirkonna tingimustest, seega ei ole ükski antifoulingvärv igale propellerile/ajamile universaalselt sobiv. Suurt rolli mängib ka olemasolev pind. Näiteks paadi ülevõtmisel tuleb kindlasti arvestada, millist antifoulingit varem kasutati.

Klientide hinnangud ja ülevaated

Kõik ülevaated (153.922)
Kasutaja profiili ikoon

Tarmo S. aadressil 15.04.2024

Satisfied.

Kasutaja profiili ikoon

Heiti P. aadressil 10.04.2024

All good

Kasutaja profiili ikoon

Karel P. aadressil 02.04.2024

All good! The entire process from ordering to delivery works with good old "German precision".