ACTISENSE

Actisense, mis asub Poole'is, Dorsetis, Inglismaa lõunarannikul, on saavutanud suurepärase maine kogu maailmas mereelektroonika valdkonnas. Actisense on National Marine Electronics Association (NMEA) liige ja on aktiivselt kujundanud mereelektroonika standardeid NMEA 0183, NMEA 2000 ja tulevane NMEA OneNet. SVB pakub Actisense NGW-1-ISO NMEA 0183 NMEA2000 võrguadapterit, mis teisendab teie olemasolevate NMEA0183 seadmete andmed NMEA2000 võrku. Uudis SVB tootevalikus on Actisense W2K-1 konverter, mis edastab teie NMEA2000-andmed juhtmevabalt WiFi kaudu teie tahvelarvutisse või nutitelefoni. Kõik saadud andmed saab konverterisse varundada 8 GB mikro SD-kaardile, mis on väga kasulik võistlusandmete analüüsimiseks, logiraamatute koostamiseks või reisiandmete jagamiseks. Lisateave ACTISENSE kohta...
Filter tagasi
Peamine kategooria
Hinnangud
Hinnavahemik
Kättesaadavus
 
Kategooria
Kõik filtrid

Pardal olevate andmete konverteerimine

- Võta oma vanadest seadmetest maksimum välja -

Ei ole huvitatud liiga paljudest kelladest ja viledest ning teil on raske oma olemasolevast mudelist loobuda? Tänu Actisense'ile saate teisendada oma vanad, kuid siiski täiesti funktsionaalsed seadmed kaasaegsesse NMEA2000 võrgusüsteemi. Actisense ngw-1 hoolitseb selle eest, tingimusel, et teie vana seade ühildub NMEA0183-ga. Briti ettevõte pakub ka mitmeid teisi konvertereid, näiteks andmete edastamiseks plotterilt arvutisse või mootoriandmete mõõtmiseks ja kuvamiseks EMU-1 abil.

Kui soovite konverteerida NMEA0183 AIS-andmeid, vajate NGW-1-ISO-AIS, kuna see on konfigureeritud baudikiirusele 38,400.

Tutvuge praeguste teisendamiseks mõeldud seadmetega meie tootekirjelduse lehekülgedel või helistage meile telefonil 0049 421 57290-0.