AIRMAR

Airmar on arendanud uuenduslikku mereelektroonikat alates selle asutamisest 1982. aastal, mille eestvedaja oli Stephen Boucher. Nad keskenduvad anduritehnoloogiale(mereandurid) lõbusõidu-, spordi- ja kutselise kalapüügi rakenduste jaoks. Milfordis (USA) asuvas peakorteris töötab üle 300 teadlase, inseneri, tehniku ja disaineri meeskond, kes töötab välja kõige kaasaegsemaid andurilahendusi, mida kasutatakse vees, õhus ja kohaspetsiifiliseks ilmavaatluseks reaalajas. Kõik-ühes-ilmaandur WS-150 WX mõõdab näilist tuule kiirust, tuule suunda, õhurõhku, õhutemperatuuri, suhtelist õhuniiskust ja palju muud. Tegelikku tuule kiirust ja tuule suunda saab arvutada lisavarustusena saadava sisemise kompassi ja GPS-i abil, nii et kaptenil on alati juurdepääs kõigile asjakohastele andmetele pardal. Lisateave AIRMAR kohta...
Filter tagasi
Peamine kategooria
Hinnangud
Hinnavahemik
Kättesaadavus
 
Kategooria
Kõik filtrid

Airmar andur DST800

- Kõik paadiandmed ühelt andurilt -

Airmar DST800 on juba mitu aastat olnud esimene valik, kui tegemist on 3in1 kiiruse, temperatuuri ja sügavuse mõõtmisega paatidel. Andur on SVB-st saadaval nii NMEA0183 kui ka NMEA2000 versioonina suurepärase hinnaga.

Selle mereanduri ostmisel võite olla kindel, et teete mõistliku ja pikaajalise valiku, tänu Airmar'i kalaotsijate ja multifunktsionaalsete kuvarite andurite järjepidevale kvaliteedile ja vastupidavusele.

Kui teil on küsimusi ühilduvuse ja funktsionaalsuse kohta, võtke meiega julgelt telefoni teel ühendust: 0049 421 57290-0 võiemail:info@svb.de.