AMEC

AMEC kaubamärk (Alltek Marine Electronics Corp.) loodi selleks, et projekteerida ja toota ohutut ja kvaliteetset mereelektroonikat meremeestele. AMECi põhirõhk on tõestatud ja sertifitseeritud AIS-tehnoloogia arendamisel. Ettevõte asutati 2006. aastal ja sellest ajast alates on nad kogenud suurt rahulolu klientide seas nii äri- kui ka tarbesektoris. AMECi meeskond koosneb kogenud teadus- ja arendustegevuse ekspertidest, kes on spetsialiseerunud traadita side, RF-riistvara ja AIS-toodetele. Lisateave AMEC kohta...
Filter tagasi
Peamine kategooria
Hinnangud
Hinnavahemik
Kättesaadavus
 
Kategooria
Kõik filtrid

Edukas koostöö

- Aastaid -

Koos SVB-ga turustab AMEC oma lõbusõidulaevade tooteid Euroopa turul. 2013. aastal lisas SVB oma tehniliste toodete valikusse esimese AMECi toote, B-klassi transponderi CAMINO 101A. SVB oli üks esimesi turustajaid Euroopas, kes pakkus AMECi kvaliteetseid AIS-transpondreid. Nüüd pakub SVB kogu AMECi AIS-valikut, sealhulgas AMECi CAMINO 108 AIS-transponderit (WiFi'ga või ilma), CYPHO 150 AIS-vastuvõtjat (splitteriga või ilma), CUBO 160 VHF/AIS-transponderit koos splitteriga ning muid vajalikke seadmeid.


Lisaks AIS-vastuvõtja/transponder-tehnoloogiale pakub SVB ka AMECi PLOMO hädaabimajakat, mis võimaldab laevadel ja päästemeeskondadel teatavas läheduses leida pardal oleva inimese asukoha AIS SART-teabe edastamise kaudu.


Kui teil on lisaküsimusi AMECi toodete kohta, võtke julgelt ühendust meie tehniliste ekspertidega telefoni või e-posti teel.