ANWB

Reisi planeerimisel on hea ettevalmistus kriitilise tähtsusega. Wassenaaris asuva Hollandi Kuningliku Reisiklubi (anwb) poolt välja antud merekaardid ja reisijuhid annavad ülevaate sihtkohtadest ja marsruutidest Madalmaades ja välismaal ning annavad kasulikke näpunäiteid ja teavet riigi, piirkonna ja linnade kohta. Lisateave ANWB kohta...
Filter tagasi
Peamine kategooria
Hinnangud
Hinnavahemik
Kättesaadavus
 
Kategooria
Kõik filtrid

ANWB merekaardid - traditsiooniline töö

- Edukusest tulenev veendumus -

1. juulil 1883. aastal asutatud anwb on tänapäeval enam kui 4,4 miljoni liikmega suurim reisijate ühendus Hollandis, mis on võrreldav Saksamaa ADFC/ADACiga. Anwb pakub kaarte auto-, mootorratta- või haagissuvilaga reisimiseks , samuti reisijuhte matkamiseks, ratsutamiseks, veespordiks, talispordiks ja telkimiseks.

SVB-s on anwb merekaardid Madalmaade erinevate purjetamispiirkondade kohta koos üksikasjaliku mereteabe, sillanumbrite ja ülevaatekaartidega tähtsamatest sadamatest ja kohtadest. Kaasasolevad volditavad kaardid sisaldavad ka üksikasjalikke kaarte tähtsamate kohtade, vaatamisväärsuste või restoranide jne kohta. Merekaardid on esitatud hollandi keeles.