COMET


Usaldusväärsus. Tulemuslikkus. Vastavus.
COMET häiresignaalid on üle kogu maailma kaubalaevade, kalalaevade ja jahtide sildadel, päästepaatidel ja päästepaatidel. Visuaalsed meresignaalid on toodetud vastavalt ISO 9001 ja ISO 15736 standarditele ning vastavad SOLAS, MED ja USCG rahvusvahelistele heakskiitmise suunistele. Lisateave COMET kohta...

COMET-signalisatsiooniseadmed - ülevaade

- Millised signalisatsiooniseadmed peavad olema pardal? -

COMETi asutas 1930. aastatel Friedrich Wilhelm Sander, Saksa insener Bremerhavenist. Tema varajane töö keskendus raketitehnoloogiale harpuunide ja sõidukite käitamiseks. Kuni 1960. aastateni sai COMETi kaubamärgist tunnustatud ülemaailmne pürotehnikaettevõte. Tänapäeval turustavad Inglise ettevõtted Drew Marine Signal & Safety ja Pains Wessex COMETi kaubamärki kui juhtivat merehädasignaalide pakkujat.

COMETi käsi- ja suitsusignaalid on üle kogu maailma kaubalaevade, kalalaevade ja jahtide sildadel, päästeparvedel ja päästepaatidel.

COMETi hädasignaalid toodetakse Saksamaal vastavalt ISO 9001 ja ISO 15736 standarditele ning vastavad järgmistele rahvusvahelistele tüübikinnituse suunistele:

SOLAS
Rahvusvaheline konventsioon inimelude ohutusest merel

MED
Mereseadmete direktiiv

USCG
Ameerika Ühendriikide rannavalve

Pöörame tähelepanu sellele, et SVB veebipoe pürotehnilisi tooteid võib saata ainult üle 18-aastastele isikutele, kellel on Saksamaa tarneaadress.