DOCKADD

Juba 1968. aastal hakkas ettevõtte asutaja Robert Ruijter valmistama oma jahisadamas asuvate dokide jaoks löögisummutusfenderid. 1995. aastal asutas ta ettevõtte DockAdd, mida nüüdseks peetakse aastatepikkuse kogemusega paatide ja dokide kaitse spetsialistiks. DockAdd dokifenderitel on ainulaadsed lööki neelavad omadused, nad pakuvad pikaajalist kaitset ja on valmistatud paindlikust PVC-st. DockAddil on ka kõik, mida vajate paadi sildumiseks: Roostevabast terasest pollarid, roostevabast terasest ja alumiiniumist klapid, sildumisrõngad ja tarvikud. Lisateave DOCKADD kohta...

Kaitske oma paadi väliskülge

- Laevatõkked - valmis kõigeks -

DockAdd'i asutaja oli üks esimesi, kes hakkas tootma pontoonfenderid, pumbafenderid ja muud tüüpi paatide löögiabilduvaid fenderid. DockAdd'i tänapäeval valmistatud kvaliteetsed ja kauakestvad tooted on selle tunnistuseks.

Et täiendada oma tootevalikut paatide sildumise valdkonnas, otsustas DockAdd spetsialiseeruda ka sildumisrõngastele, pollaritele ja klambritele. Paljud versioonid on saadaval nii alumiiniumist kui ka roostevabast terasest, et rahuldada kõiki klientide vajadusi. Meil on hea meel jagada DockAdd'i kvaliteetseid tooteid teiega siin meie SVB veebipoes.