FEUERHAND

1902. aastal asutas Hermann Nier, kes oli pärit Saksi Oru mägedest, oma orkaanilaternatehase "Hermann Nier Feuerhandwerk" ja registreeris samal aastal patendi laternate valmistamiseks voldimise ja tembeldamise tehnika abil koos kastmisega. 1914. aastal sai kaubamärgist "Feuerhand" kõigi Nier'i toodete ametlik kaubamärk ja 1933. aastal alustati Jena firmalt Schott tulekindlast borsilikaatklaasist (JENAer Glas ) valmistatud legendaarsete "Made in Germany" väikeste orkaanilaternate - Baby-seeria - tootmist. Lisateave FEUERHAND kohta...

Feuerhand petroolilaternad

- Traditsioonide tehas -

Pärast Teist maailmasõda sundvõõrandati perekond Nier ja põgenes läände. Kaubamärk Feuerhand jäi siiski alles ja tootmine algas uuesti 1949. aastal Schleswig-Holsteini liidumaal Hohenlockstedtis. Baby Special 276 petrooliumlaternast sai kiiresti kultuslik mudel. SVB-s on see saadaval tsingitud punases ja sinises värvitoonis. Seda toodetakse ikka veel Hohenlockstedtis ja see kannab uhkusega tiitlit "Made in Germany". Alates 2014. aasta sügisest kuulub Feuerhand Petromax Groupi koosseisu.

Feuerhandi petrooleumilaternad on tänapäevalgi kvaliteedimärgiks ja on väga populaarsed meresõidutöödel, sest paljud alternatiivid ei tule lihtsalt kõne alla, kuna pardal valitsevad tingimused ei võimalda neid kasutada. Feuerhandi naftalaternad on äärmiselt usaldusväärsed, vastupidavad, kauakestvad ja väga taskukohased, mitte ainult meie kogemuste, vaid ka meie klientide kogemuste põhjal.

Hea petrooleumlambi eelised on kõige ilmsemalt näha siis, kui tekib ootamatu elektrikatkestus, kui teie taskulambist on vool ots a saanud või kui see on koju jäänud või isegi lihtsalt igapäevases kasutuses pardal, et vähendada rohkem kunstlikke valgusallikaid. Optiline atmosfäär , mille loob käepärane latern, on ikka veel põhjus, miks paljud meie kliendid Feuerhandi tooteid ostavad.