HENRI LLOYD

Henri Lloyd - originaalne Briti purjerõivaste bränd! Ettevõtte asutas Henri Strzelecki Inglismaal Manchesteris. Alates 1963. aastast on Henri Lloyd ühendanud tehnilised uuendused purjetamise elustiiliga. Henri Lloydi purjerõivad on loodud kõrge jõudluse ja optimaalse mugavuse saavutamiseks - pidades silmas kirglikke purjetajaid! Lisateave HENRI LLOYD kohta...

Traditsioon, tähelepanu detailidele ja kogemused. Henri Lloydi purjerõivad täidavad kõige raskemaid nõudmisi avamerel. Brändi purjetamisjoped ja -püksid on klassikalise disainiga, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Nende tootevalikusse ei kuulu enam ainult funktsionaalsed purjerõivad, vaid ka moodsad purjerõivad, näiteks polosärgid ja elegantsed, silmkoelised kampsunid.

Tõeliselt kõrgtehnoloogiline! Ettevõte püüab pidevalt leida uusi uuenduslikke tehnoloogiaid oma purjerõivaste jaoks. Seetõttu on Henri Lloyd välja töötanud sellised kangastehnoloogiad nagu FAST DRI ja TP, mis on eriti vastupidavad ja võimaldavad optimaalset liikumisvabadust. Samuti kasutab kaubamärk oma tootevalikus täielikult ära GoreTex Pro Shell tehnoloogiat. Tänu sellele tehnoloogiale ei pääse vesi rõivaste materjalist läbi, muutes samal ajal materjali väga hingavaks - mis on ideaalne õlgkatete jaoks!