JOBE

1974. aastal tähendas eriti halb ilm, et professionaalne veesuusataja Jeff Jobe oli sunnitud jääma siseruumidesse ja mitte vette minema. Siiski ei andnud ta igavusele alla ja selle asemel töötas ta, külma õllega käes, välja esimesed ideed oma nime kandva veesuusa jaoks. Ta tahtis luua omaenda kaubamärgi ja toote. Niisiis hakkas ta oma unistusi ellu viima, arendades välja esimese Jobe'i suusatamise, mille ta nimetas "Honeycomb". Ja see suusk oli alles algus ... Lisateave JOBE kohta...
Filter tagasi
Peamine kategooria
Hinnangud
Hinnavahemik
Kättesaadavus
 
Kategooria
Kõik filtrid

Jobe lisab teie ellu rohkem rõõmu

- Kuidas võtta suvest maksimumi -

Jobe on paljude aastate jooksul saanud üheks tuntuimaks kaubamärgiks harrastusveespordirõivaste ja -varustuse valdkonnas. Jobe'il on lai valik tooteid, mis on kohandatud teie vajadustele ja stiilile, olles samas taskukohased. JOBE'i meeskond, mis koosneb peamiselt sportlastest, investeerib palju aega ja energiat toodete väljatöötamisse. Tänapäeval hõlmab Jobe lai valik veesuuski, wakeboardi, kostüüme ja palju muud.

Rohkem rõõmu vee peal JOBE tuubi HYDRA või tuubikomplektiga RUMBLE. Sobib kõige paremini kuumadele päevadele, algajatele ja edasijõudnutele. Jahuta end vees ja naudi iga sekund oma vaba aega. Suvi on täis üllatusi!


Jobe pakub sulle ka sobivaid lisatarvikuid. Külmematel päevadel ei saa alahinnata õige ujukonna tähtsust. Jobe'i ujumisülikond hoiab teid soojana, pakkudes samas vajalikku liikuvust kõigi veespordialade jaoks. Hea haardumine libedal pinnal või mis tahes (surf)laual, nt Stand-Up-Paddles (SUP), ei ole JOBE'i Aqua Shoes'iga üldse probleemiks.


Unustamatut suve koos Jobe'iga! Meie veespordieksperdid nõustavad teid hea meelega õigete toodete osas. Helistage +49421 57290 - 0 või kirjutage e-posti aadressil info@svb.de.