JONBUOY

JONBUOY on OCEAN SAFETY, Briti meresõiduohutuse spetsialistide kaubamärk. JONBUOY päästemoodulid on valmistatud kõrgeimate kvaliteedistandardite kohaselt ja sisaldavad uusimat tehnoloogiat. Neid on lihtne pardale paigaldada ning neil on vastupidav ja kaasaegne disain. Kas soovite osta JONBUOY turvavarustust? Meil SVB-s on valik päästevahendeid, nagu näiteks uuenduslik JONBUOY Päästemoodul MK5 GLO-LITE Marker Buoy (JONBUOY RECOVERY MODULE MK5). Lisateave JONBUOY kohta...

Kes on JONBUOY?

Mees üle parda! See on viimane asi, mida ükski meremees tahab merel karjuda või kuulda. Hädaolukorras peavad kapten ja meeskond teadma, mida teha, ning on oluline, et neil oleks pardal parim võimalik päästevarustus ja päästevahendid. Siinkohal tulebki JONBUOY mängu. Briti ettevõte OCEAN SAFETY on spetsialiseerunud merel hukkunute päästmisele ja taastamisele.

Tuginedes aastatepikkusele kogemusele, pidevatele uuringutele ja klientide tagasisidele, on nad välja töötanud JONBUOY RECOVERY MODULE, JONBUOY MK5. Suurim väljakutse päästetööde korral (inimene üle parda stsenaarium) ei ole mitte ainult õnnetusohvri leidmine tähispoide abil, vaid ka tema päästmine ja turvaline pardale tagasi toomine. Hädaolukorras loeb iga sekund, eriti kui kannatanu on vigastatud. Kui viibite vees liiga kaua, on oht, et tekib hüpotermia, jõu vähenemine ja uppumine. Selle vältimiseks on JONBUOY välja töötanud parima võimaliku päästmis- ja taastamismooduli lõbusõidulaevadele - JONBUOY Recovery Module. Süsteem vastab World Sailing Offshore Special Regulations'ile ja seda soovitatakse ka iga-aastasel Atlandi kruiisilaevade rallil (ARC) osalejatele.

Kõigi OCEAN SAFETY JONBUOY toodete keskmes on eesmärk lihtsustada õnnetusjuhtumi päästmist veest ja pakkuda kõige ohutumat lahendust ka kõige ebasoodsamates tingimustes. "Me teeme pidevalt uuendusi, et tagada parimad ohutusvalikud turul," ütleb OCEAN SAFETY tegevdirektor Alistair Hackett.

SVB-l on laos uuenduslik JONBUOY RECOVERY MODULE MK5 GLO-LITE valges konteineris ja JONBUOY RECOVERY MODULE MK5 GLO-LITE mustas konteineris ohtlikeks mees üle parda manöövriteks.

Miks just JONBUOY?

JONBUOY päästemoodul JONBUOY MK5 on 3-in-1 päästelahendus. See ühendab endas markerpoi, päästevöö ja päästepaela ühes. Raskes meres on MOBi leidmine ja ohutuse tagamine piisavalt raske, kuid tema tagasi pardale toomine on veel suurem väljakutse. Seda raskendavad veelgi kõrged lained, vigastused ja hüpotermia tõttu vähenevad kannatanu jõud.

JONBUOY päästevahendid, nagu RECOVERY MODULE päästetankpoi, on spetsiaalselt loodud selleks, et hõlbustada üle parda läinud inimese päästmist, suurendades samal ajal kannatanu nähtavust ja ujuvust. Hüpotermia oht väheneb, kuna kannatanu suudab end ise veest välja tõmmata moodulile.

Päästemoodul, mis on paigaldatud paadi ahtrisesse õhukesse konteinerisse, lastakse hädaolukorras vette. Moodul paisub mõne sekundiga, võimaldades kannatanul jõuda väikese platvormini ja minna moodulile madala vabaparda kaudu. Fluorestseeruv kollane päästemoodul on valmistatud tugevalt peegeldavast polüestrist ja sellel on kõrgele paigaldatud punane lipp, mis tagab maksimaalse nähtavuse ka rasketes ilmastikutingimustes. Hele vilkuv valgus muudab selle ka öösel hõlpsamini leitavaks. Suur ballastitasku ja lisatud kiilimass tagavad suurema stabiilsuse ja väiksema triivimise. JONBUOY MK5 on varustatud ka kinnituspunktiga lisavarustusena saadava AISi jaoks, viiemeetrise heiteliini ja tõsteseadmega kannatanu päästmiseks. MOBi tõstmiseks koos päästemooduliga pardal saab kasutada varupraami, spinnakeri või genuaa koos käepärase billy-korraldusega - isegi ühe inimese poolt - varupraami, spinnakeri või genua. See on eriti oluline väikeste meeskondade puhul.

Pärast kasutamist saab päästemooduli uuesti pakendada ja CO₂-padrunit asendada, et see oleks MOBi korral kasutusvalmis!

Seotud kategooriad: OCEAN SAFETY tooted

Otsite vajalikku varustust, et parandada ohutust pardal? OCEAN SAFETY, JONBUOY katusemark, mida peetakse 20-aastase kogemusega lõbusõidulaevanduses üheks kõige tuntumaks ekspertideks meresõiduohutuse alal - kogu maailmas! Nende ekspertide meeskond on pühendunud sellele, et hoida teid vee peal turvaliselt, esindades mõningaid maailma juhtivaid ohutus- ja ellujäämisbrände. Nende hulka kuuluvad näiteks selliste kaubamärkide tooted nagu ECHOMAX, ICOMi mereraadiod, AIS-seadmed ja SSB-raadiod ning OCEAN SIGNALi elektroonilised signaaltuled.