LIFEPROOF

LifeProofiga saad oma iPhone'i võtta kaasa vette, mustale maastikule või lumme. Kogege vabadust telefonikõnede tegemiseks ja surfamiseks kõikjal, kas pardal või vee all. Lisateave LIFEPROOF kohta...

Lifeproof

- Kaitse oma IPhone'i väliste mõjutuste eest -

LifeProofi eesmärk on teha parimaid kaitsekotte, kus kvaliteet ja disain mängivad olulist rolli. Kõiki ümbriseid kontrollitakse hoolikalt, et tagada maksimaalne kaitse ja iga ümbris läbib veekatse.

Veealune kino

Salvesta vee all kristallselget videot või pildista oma lemmikkala. LifeProof Case'iga saate ka muusikat kuulata. Isegi maha läinud klaas punast veini ei saa teie nutitelefoni kahjustada.

Maastikul toimuvateks seiklusteks

Ülimalt funktsionaalne kaitsekate ei lase tolmu läbi. Lõõgastu rannas ja ole kindel, et su iPhone on turvaline. Mitte ainult seiklejatele - käsitöölised võivad lõõgastuda, teades, et puurimine, saagimine või lihvimine ei kahjusta sinu nutitelefoni.

Hüppekõrgus

Laske oma iPhone'i LifeProofi korpusega alla ja te ei pea muretsema kriimustuste või purunemiste pärast. Isegi 1,2 m kõrguselt ja betoonpõrandale kukkudes ei saa sinu seade kahjustada.

Meelelahutus pardal

Sa ei taha paadisõidu ajal oma iPadi koju jätta, seega on LifeProof välja töötanud kaitsekatted ka sinu tahvelarvuti jaoks. Naudi lugemist ka karmil merel, kuula muusikat õhupadjal - LifeProofi kaitsekatetega pole enam probleemiks.