LOWRANCE
LOWRANCE Logo
Lowrance - kalapüügi revolutsioon. Rohkem kui 50 aastat on Lowrance olnud üks maailma juhtivaid nimesid mereelektroonikaseadmete arendamisel.

Avastage uus sonaritehnoloogia maailm koos ActiveTarget® 2ga!

ActiveTarget® 2 Live Sonar

Kogemused kõige selgemate reaalajas tehtud piltidega ActiveTarget® 2 abil on pardal uus tase kalade leidmiseks! Täiendava HDS® Pro Live sonarivaate abil on teil alati täiuslik ülevaade. ActiveTarget® 2 pakub lummavat veealust elavat vaatlust, kus kalad ja struktuurid on suurepärase lahutusvõimega. Jälgige kõiki liikumisi ja kogu ümbrust ühe pilguga. Tegevussignaal pakub sujuvat reaalajas kujutist ja võimaldab teil näha kaugemaid pilte üksikasjalikumalt kui kunagi varem. ActiveTarget® 2 on ideaalne kaaslane teie eelseisvaks kalapüügi- või kruiisireisiks tänu oma arvukatele vaadetele, sealhulgas ettepoole, allapoole ja skaudivaade, samuti tänu lihtsale paigaldusele ja laiale valikule paigaldusvõimalustele.

1957. aastal asutas Darrell Lowrance ettevõtte LOWRANCE ja tõi turule esimese USA kalurite jaoks mõeldud kaasaskantava kalaotsimisseadme. Kiiresti sai sellest seadmest Ameerika kalurite jaoks "võlukast" ja muutis nende kalapüügiharjumusi täielikult. Pärast seda revolutsioonilist leiutist on Lowrance välja töötanud laia tootevaliku arenenud, kuid samas mõistliku hinnaga ja kergesti käepäraseid kalaotsijaid, kombineeritud kalaotsijaid / GPS ja GPS+WAAS kaardiplotterid. LOWRANCE on üks juhtivaid kaubamärke oma turul. Selle edu üheks mainimisväärseks põhjuseks on tootevaliku mitmekesistamine. Tänapäeval disainib Lowrance tooteid, mis pakuvad kasutajale suure jõudlusega funktsioone väga konkurentsivõimeliste hindadega.