MOBICOOL

1991. aastal asutatud MOBICOOL on üks juhtivaid tootjaid mobiilsete jahutusseadmete valdkonnas. Põhitegevus hõlmab termoelektriliste jahutite ja kompressoriga töötavate jahutite projekteerimist, tootmist ja kauplemist. MOBICOOLi edu valem? Hea tasakaal innovatsiooni, kvaliteedistandardite ja ülemaailmse turustamise vahel.

MOBICOOL on Dometic WAECO International GmbH, Emsdetteni kaubamärk. Lisateave MOBICOOL kohta...
Filter tagasi
Peamine kategooria
Hinnangud
Hinnavahemik
Kättesaadavus
 
B-Lattu
 
 
Kategooria
Kõik filtrid

MOBICOOLi täiustatud jahutustehnoloogia

- Millist jahutuskasti ma oma paadi jaoks vajan? -

Kunagi ammu peeti neljarattalisi või automaatseid autosid luksuseks. Tänapäeval on need praktilised lisaseadmed, mis on muutunud taskukohaseks peaaegu kõikide sõidukiklasside jaoks. Sama toimub praegu ka kompressorjahutite puhul - mobiilsete kastide puhul, mis suudavad kiiresti saavutada tunduvalt madalama temperatuuri, kasutades lihtsalt sigaretisüütajat toiteallikana. MOBICOOLi kompressoritehnoloogia on sageli selle taga. SVB pakub MOBICOOLi praktilisi jahutusbokse kasutamiseks kodus, laevas, puhkusel, vabal ajal ja ostude tegemiseks.

Dometic on oma jahutuskastidega taas leiutanud eelkõige ühe asja: Väärtust raha eest! Kõigepealt FR40-ga, mis on nüüdseks asendatud tippmudeliga MCF40. Taskukohane hind suure mugavuse eest pardal. Suurte koguste toidu ja jookide jahutamine ei ole kunagi varem olnud nii lihtne ja odav.

Vaadake MOBICOOLi MCF-seeriat juba täna. Vastame teie küsimustele ka telefoni teel.