OCEAN SIGNAL

Ocean Signal® on spetsialiseerunud täiustatud side- ja ohutustoodete arendamisele ja tootmisele mereturu jaoks. Koos partneri ACR Groupiga annavad nad tööd üle 250 inimesele, peamiselt Suurbritannias. Lisateave OCEAN SIGNAL kohta...
Filter tagasi
Peamine kategooria
Hinnangud
Hinnavahemik
Kättesaadavus
 
Kategooria
Kõik filtrid

Turvatunne pardal

- Toode, millele saab loota -

Ocean Signali rescueME ohutustoodete valik pakub nii harrastus- kui ka kutselistele meremeestele lihtsasti kasutatavaid, kompaktseid ja taskukohaseid elupäästvaid lahendusi.

Tänu ühele kõige kogenumale teadus- ja arendusmeeskonnale mereside valdkonnas on Ocean Signal saavutanud mainet oma toodetele uuendusliku ja teedrajava lähenemise eest, mis tagab erakordse jõudluse ja usaldusväärsuse.

Ocean Signal rescueME ohutustooted pakuvad elupäästvaid kommunikatsioonilahendusi, sõltumata teie tegevusest või asukohast. Olenemata sellest, kas purjetate rannikuvetes või vallutate avamerd, matkate üksi või osana ekspeditsioonist või töötate kaugetes piirkondades, leiate sobiva hädamajaka. rescueME pakub teile meelerahu ja asjakohase abi kiiret osutamist, kui satute eluohtlikku olukorda.