PRESTO

Kriimustused, kriimustused, pragunemine, purunemine, vingumine, nirisemine, korrosioonikaitse, värvikahjustused või värvihooldus - SVB-st leiate garanteeritult õige Presto toote. Nende tooted moodustavad koos DUPLI-COLOR pihustusvärvidega tervikliku remondisüsteemi ja pakuvad kasutajale nii värvi ettevalmistamise, aluskatte kaitse, puhastamise, kaitse, hoolduse kui ka värvimistoodete valiku. Need ei sobi mitte ainult paatide ja mootorsõidukite kasutamiseks, vaid ka remondiks ja hoolduseks maja ja õue ümber. Presto on MOTIP DUPLI kontserni kaubamärk, mis on spreivärvide (DUPLI-COLOR) turuliider, millel on tegevuskohti kogu Euroopas. Lisateave PRESTO kohta...

Ära anna roostele võimalust

- Ennetamine on parem kui probleemiga tegelemine -

Presto roostetõrjevahend võitleb tõhusalt olemasolevate roosteplekkide vastu. Paljud meie kliendid vannuvad juba selle suure tootja ja selle toodete peale, mis on mõeldud oksüdeerumise vältimiseks.

Kuid õige rooste ennetamine teie paadi pardal on veelgi olulisem, mis on saavutatav tänu Presto Bobi roostepõhjale ja roostetihendajale. Ennetab tüütuid roosteplekke ja säästab teie väärtuslikku vaba aega.