REICH

Veesüsteemid vabaajasõidukite jaoks
REICHi tooteid ühendab üks asi: kvaliteet. See erakordselt kõrge tootmiskvaliteet koos terava pilguga detailidele ja disainile (käsidušš JULIA sai 2011. aastal punase auhinna eeskujuliku disaini eest) on teinud REICHi Euroopa turuliidriks matkaautode ja haagissuvilate veevarustuse valdkonnas. Seega, kas messingist või plastikust liitmikud, metalliseeritud pinnad on alati galvaaniliselt töödeldud, aurutamisest loobutakse kvaliteedi kasuks.

1975. aastal Saksamaal Eschenburgis asutatud ettevõttele kuulub tänaseks üle 100 patendi ja intellektuaalse omandiõiguse ning tal on kontorid Ühendkuningriigis ja Madalmaades. Rohkem kui 170 töötajat töötavad pidevalt uute ja erakordselt heade toodete väljatöötamise nimel. SVB veebipoes on müügil REICHi veearmatuurid ja pumbad. Lisateave REICH kohta...

Veesüsteemid vabaajasõidukite jaoks

- Kvaliteetsed liitmikud sõidukis kasutamiseks -

REICHi tooteid ühendab üks asi: kvaliteet. See erakordselt kõrge tootmiskvaliteet koos terava pilguga detailidele ja disainile (käsidušš JULIA sai 2011. aastal reddot Awardi eeskujuliku disaini eest) on teinud REICHi Euroopa turuliidriks matkaautode ja haagissuvilate veevarustuse valdkonnas. Kas messingist või plastikust liitmikud, metalliseeritud pinnad on alati galvaaniliselt töödeldud, aurutamisest loobutakse kvaliteedi kasuks.