SILENT WIND

SILENTWIND alustas müraoptimeeritud rootorilabade väljatöötamisega, mis toodi turule olemasolevate väikeste tuuleturbiinide asendusrootorilabadena. Vaiksed, käsitsi lamineeritud, 100% süsinikkiust valmistatud rootorilabad olid väga edukad, mistõttu otsustati 2010. aastal arendada välja oma tuulegeneraator. Täielik tuulegeneraator koos generaatori, hübriidlaadimisseadme ja iseloomulike siniste "sosinalibadega" on alates 2012. aastast saadaval kaubamärgi SILENTWIND all. SILENTWIND on Saksa pereettevõte, mille asukoht on Guimarãesis, Põhja-Portugalis, ja millel on ülemaailmne turustusvõrk. Lisateave SILENT WIND kohta...

Taastuvenergia pardal

- Kuidas SILENT WIND generaator töötab? -

Meremeeste poolt meremeeste jaoks välja töötatud generaator pakub eriti suurt jõudlust isegi madalate tuulekiiruste korral ja sobib kõikide kliimavöötmete jaoks. Stabiilne joondamine isegi raskes meres ja kvaliteetsed, suletud, merevee suhtes vastupidavad laagrid. CFRP-viskelabad tagavad äärmiselt madala mürataseme, olenemata tuule tugevusest.
Uus hübriid MPPT-laadimiskontroller koos välise Bluetooth-liidesega (Android ja iOS ühildub) ja mitmeastmelise laadimisega on kaasas. Lisaks saab ühendada 300 vatise (Wp) päikesemooduli. Omane tarbimine on vaid 20 mA. Ühendada saab AGM-, geel-, märg- ja liitiumakusid. Suur, valgustatud LCD-ekraan näitab kogu asjakohast teavet.