TIKAL

TIKAL Marine Systems Norderstedtist - tooted professionaalseks paadiehituseks
TIKAL keskendub liimidele ja hermeetikutele, pahtlitele, Tef-Gel korrosiooniinhibiitoritele, tööriistadele ja toodetele paadihoolduseks. Nende ajalugu algas 90ndate lõpus, kui turule tuuakse esimesed akrülaatgeelid ehitusremondiks. Järgnesid polüuretaan- ja epoksüvaigud. Tef-Geli ainuesinduse omandamisega saksakeelses piirkonnas ja TIKALFLEXi arendamisega suunati tootevalik üha enam professionaalsele laevatootmisele ja lõpptarbijale. Saadi ulatuslikud tunnustused, nagu näiteks Lloydi vaigude sertifitseerimine või Tef-Geli test. Kõik TIKALi tooted alluvad pidevale kvaliteedikontrollile ja neid turustatakse partii- ja tootmisnumbritega, mille abil saab kogu tootmisahelat jälgida kuni tooraine ostmiseni tagasi. Lisateave TIKAL kohta...
Filter tagasi
Peamine kategooria
Hinnangud
Hinnavahemik
Kättesaadavus
 
B-Lattu
 
 
Kategooria
Kõik filtrid

TIKAL Contact 12 ja Clear 10

- Mitmekülgne imetoode -

Kas luukide, paigaldusraudade, hõõrdetarindite ja vaheseinte liimimiseks või paljude muude materjalide ja detailide puhul, Tikalflex contact 12 ületab paljud kallimad hermeetikud oma suurepärase mitmekülgsuse , suurepärase pikaajalise pidavuse, taaskasutatavuse pärast avamist ja ületamatu hinnaga. See on isegi ohutu joogivees kasutamiseks ja on tervisele täiesti ohutu.

Meie paadiehitajad ja kogenud eksperdid vannuvad contact 12 peale olukordades, kus paljud eelistavad kasutada tuntud alternatiive. Vahepeal on Tikal aga ka merendussektoris teeninud endale teenitud maine. contact 12 on saadaval musta, halli, valge ja läbipaistva värviga, mis kannab nime clear 10.