Toote üksikasjad

See ainulaadne remondikile aktiveerub UV-kiirguse või päikesevalguse mõjul ja kõveneb automaatselt. Lihtne kasutada: lihtsalt lõigake kile soovitud mõõtmetele ja pange paika. Ei ole vaja segada ega kaaluda. Veaallikad on minimeeritud. GRP-paranduskile on vibratsiooni-, ilmastiku-, UV- ja niiskuskindel ning jääb paindlikuks. Samuti on kile vastupidav õlidele ja lahustitele ning pikaajaliselt temperatuurikindel -40 kuni +200°C. See kleepub mis tahes pinnale (v.a. propüleen) ja kõveneb kiiresti (alates 5 minutist, sõltuvalt UV-kiirguse astmest). Seda remondikilet saab uuesti töödelda (näiteks lihvida, puurida või lakida). Saadaval on mõõtmed: 150 x 75 mm ja 150 x 220 mm.

Mida ütlevad teised SVB kliendid

100% ehtsad arvustused

2 Klientide hinnangud

3.5 (2 hinnangutest)
5 Tähed
(0)
2 Tähed
(0)
1 Tähed
(0)
Bruno K.
poolt Bruno K. Riigi lipu Šveits 05.04.2011
Wurde verwendet zur Reparatur einer PKW-Stossstange aus Kunststoff. Resultat hervorragend, lediglich minime optische Beeinträchtigung durch stellenweise Fältelung ("Waschhaut-Effekt"), die aber möglicherweise auf mangelnde Erfahrung bei der Anwendung des Produkts zurückzuführen ist.
Heinz-Werner G.
poolt Heinz-Werner G. Riigi lipu Saksamaa 18.03.2015 kontrollitud ostmine
Das Produkt hat mich nicht so richtig überzeugt

Kliendid küsivad klientidelt

Küsige oma kogemusi muudelt SVB klientidelt, kes on seda toodet meilt juba ostnud.

Teie küsimus edastatakse automaatselt teistele SVB klientidele ja teie küsimus avaldatakse toote leheküljel. Palun ärge esitage küsimusi, millele saab vastata ainult SVB meeskond - näiteks tellimuse staatuse või toote kättesaadavuse kohta. Te olete ka rohkem kui teretulnud võtma ühendust meie SVB meeskonnaga e-posti aadressil: info@svb24.com või telefoni teel aadressil: +49 (0)421-57290-0 .

  • Rohkem "Kliendid küsivad klientidelt" saadaval järgmistes keeltes. :
  • Riigi lipu English
Küsimusi ei ole veel esitatud. Ole esimene, kes esitab küsimuse!