Toote üksikasjad

SinePower-sinusinverterid toodavad 12 V või 24 V akupingest 230 volti vahelduvvoolu - nagu kodune pistikupesa! Seega on tagatud kõikide 230-voldiste seadmete rikkevaba, mobiilne töö, isegi väga tundlikke seadmeid saab turvaliselt ühendada. Nende inverterite paigaldamine on tänu ülikompaktsele disainile ja kergele kaalule väga lihtne. Väga lihtne paigaldada isegi kitsastes ruumides. Saadaval erineva väljundvõimsuse või tippvõimsusega. Kaugjuhtimispult COMFORT või STANDARD müüakse eraldi.

SinePower siinusinverter
Spekter ulatub odavatest lahendustest 900/1300 vatise baasiga ilma võrguprioriteedi ahelata kuni 1800/3200 vatise võimsusega kõrgtehnoloogiliste inverteriteni, millel on ka CAN-liides.

Dokumendid

multi-flag Käsitsi
.PDF, 2,34 MB

Mida ütlevad teised SVB kliendid

100% ehtsad arvustused

1 Klientide hinnangud

4 (1 hinnangutest)
5 Tähed
(0)
3 Tähed
(0)
2 Tähed
(0)
1 Tähed
(0)
CEconsult G.
poolt CEconsult G. Riigi lipu Austria 20.03.2013
Einfach zu installieren, Leistungsaufnahme recht hoch ( dafür gibts halt auch auf der Outputseite ordentlich "Schmalz").
Ist eine wirkliche Sinusschwingung

Kliendid küsivad klientidelt

Küsige oma kogemusi muudelt SVB klientidelt, kes on seda toodet meilt juba ostnud.

Teie küsimus edastatakse automaatselt teistele SVB klientidele ja teie küsimus avaldatakse toote leheküljel. Palun ärge esitage küsimusi, millele saab vastata ainult SVB meeskond - näiteks tellimuse staatuse või toote kättesaadavuse kohta. Te olete ka rohkem kui teretulnud võtma ühendust meie SVB meeskonnaga e-posti aadressil: info@svb24.com või telefoni teel aadressil: +49 (0)421-57290-0 .

Küsimusi ei ole veel esitatud. Ole esimene, kes esitab küsimuse!