Pildi asukoha lähtestamine
Sulge
Tagasi
Art.-Nr. 32943
SVB hind: 198,84 €
Koos maksudega, v.a. saatmine.
Ainult 1 laos
tk.
Art.-Nr.
32943
Modelno
LR160
Kirjeldus
STERLING - heakskiidu PRO LATCH R
Tööpinge
12 V, 24 V
Tellige järgmise 12 tundi 6 min jooksul, saatmine täna!
 

Toote üksikasjad

Tühjenemiskaitse PRO LATCH R pakub kaitset starteri või tarbijaaku tühjenemise eest! Seade on eriti sobiv, kui akut laetakse väga väikese/heikese vooluga, nt päikesepaneelide või tuulegeneraatorite kasutamisel. PRO LATCH R tagab, et koormus kantakse kadudeta üle teistele akudele.

Starteraku tühjenemiskaitse: Akut tühjendavad tarbijad on ühendatud PRO LATCH R väljundiga. Kui teatud pinge väärtus on saavutatud, lülitub relee välja. Seega on tagatud piisav energia mootori käivitamiseks.

Aku tühjenemiskaitse: Sarnaselt starterakuga on ka siin aku lahti ühendatud tarbijatest. Kuid väärtus, millal aku lahti ühendatakse, on madalam. See takistab aku täielikku tühjenemist ja seega hävimist.

Programmeeritavad lülituspinged: Minimaalsed ja maksimaalsed sisse- ja väljalülitamise väärtused varieeruvad sõltuvalt funktsioonist. Seega on võimalik optimaalne reguleerimine. Reguleerida saab pinget vahemikus 10,4 V / 20,8 V ja 14,7 V / 29,4 V alalisvoolu.
Märkus: PRO LATCH R on kahestabiilne relee, mis ei tarbi voolu, kui see on avatud või suletud. Sobib 12- ja 24-voldilisele elektrisüsteemile.

Dokumendid

en-flag Brošüür
.PDF, 2,91 MB
multi-flag Käsitsi
.PDF, 2,00 MB

Mida ütlevad teised SVB kliendid

100% ehtsad arvustused
Keegi ei ole seda toodet veel hinnanud

Kliendid küsivad klientidelt

Küsige oma kogemusi muudelt SVB klientidelt, kes on seda toodet meilt juba ostnud.

Teie küsimus edastatakse automaatselt teistele SVB klientidele ja teie küsimus avaldatakse toote leheküljel. Palun ärge esitage küsimusi, millele saab vastata ainult SVB meeskond - näiteks tellimuse staatuse või toote kättesaadavuse kohta. Te olete ka rohkem kui teretulnud võtma ühendust meie SVB meeskonnaga e-posti aadressil: info@svb24.com või telefoni teel aadressil: +49 (0)421-57290-0 .

Küsimusi ei ole veel esitatud. Ole esimene, kes esitab küsimuse!