Pildi asukoha lähtestamine
Sulge
Tagasi
See toode ei ole enam saadaval.

Toote üksikasjad

Eksklusiivne LOWRANCE-tehnoloogia: suurem leviala, suurem teravus! Parandage oma vaateid klassi parima StructureScan™-iga. StructureScan™ pakub eriti üksikasjalikku merepõhja kujutamist kõigi HDS®-seadmete jaoks. Ethernetiühenduse kaudu on võimalik ühendada kuni kolm HDS-ekraani. Seega ei jää isegi professionaalsed kalamehed millestki ilma. Toitepinge: 12 volti. Energiatarve: max. 75 A.

StructureScan™ pakub unikaalseid omadusi ja funktsioone ning seisab teistest pildistamistehnoloogiatest kõrgemal!

SideScan Imaging pakub kõrglahutusega külgvaateid koos mõõtmeliste detailidega, kuni 152 m ulatuses vasakpoolsest küljest paremale - seega saab rikkalike püügipiirkondade jaoks skaneerida rohkem vett väiksema ajaga. SideScan tunneb ära ka erinevad sihtmärgid, näiteks struktuurid, lõhed ja söödakalad. SideScan sügavusvahemik: 46 m, maksimaalne kiirus: 35 mph (56 km/h).

DownScan Imaging™ on täpne kajaotsingusüsteem, mis asub vertikaalselt teie laeva all. Sellel on ka suurepärane termokliinide kuvamine. DownScan Imaging™ sügavusvahemik: 92 m, maksimaalne kiirus: 55 mph (88 km/h).

Tarne sisu:

  • StructureScan HD moodul
  • LSS-2 andur (ahtrile paigaldatav)
  • Konsool anduri jaoks
  • Toitejuhe
  • 4,5 m ethernetkaabel

Dokumendid

de-flag Andmed
.PDF, 397,70 KB
de-flag Käsitsi
.PDF, 1,13 MB
de-flag Shortmanual
.PDF, 1,93 MB
en-flag Käsitsi
.PDF, 1,07 MB
en-flag Shortmanual
.PDF, 1,97 MB

Mida ütlevad teised SVB kliendid

100% ehtsad arvustused
Keegi ei ole seda toodet veel hinnanud

Kliendid küsivad klientidelt

Küsige oma kogemusi muudelt SVB klientidelt, kes on seda toodet meilt juba ostnud.

Teie küsimus edastatakse automaatselt teistele SVB klientidele ja teie küsimus avaldatakse toote leheküljel. Palun ärge esitage küsimusi, millele saab vastata ainult SVB meeskond - näiteks tellimuse staatuse või toote kättesaadavuse kohta. Te olete ka rohkem kui teretulnud võtma ühendust meie SVB meeskonnaga e-posti aadressil: info@svb24.com või telefoni teel aadressil: +49 (0)421-57290-0 .

Küsimusi ei ole veel esitatud. Ole esimene, kes esitab küsimuse!