Toote üksikasjad

See elektromehaaniline trimmisüsteem vähendab kütusekulu ja suurendab reisijate mugavust. Komplekt koosneb kahest elektrilisest ajamist ja juhtpaneelist koos joystickiga. See on spetsiaalselt kavandatud nõudlikeks meretingimusteks. Reguleerimissilindrite patenteeritud tagumine hoidja kapseldab kaabli, nii et kaabli kahjustused on välistatud. Iga silindri kohta on vaja ainult väikest auku tagaküljel. Lihtsalt paigaldatavad roostevabast terasest trimmiklapid on eraldi saadaval eri suurustes. Süsteem ei vaja hooldust, kuna käitamissilindrid on täielikult suletud.
Joystick võimaldab trimmimist piki- ja ristteljega ning teeb trimmilipiku näidiku üleliigseks. Lisaks pakub juhtelektroonika AUTO LINE-UP funktsiooni, mis võimaldab automaatset ventiili reguleerimist.

Märkus: sobivad trimmilindid müüakse eraldi.
Lisavarustusena pakume pikendusjuhtmestiku komplekti kahes versioonis: 5 m toitejuhtmega ja 2x 6 m või 2x 9 m kaabliga silindri jaoks. Eraldi müüakse ka klambrit (Benneti paigaldusavadega) ja teist juhtpaneeli koos joystickiga.
  • Pinge: 12 V
  • Maksimaalne löök: 57 mm
  • Reguleeriv silinder: 301 mm pikkune (täielikult sisse tõmmatud asendis).
  • Veekindel vastavalt standardile IP68
Vähem kütust, rohkem mugavust - kuid kuidas trimmimine toimib?
Nupule vajutades liiguvad trimmilipikud reguleerimissilindrite abil soovitud asendisse. Allapoole suunatud veevarrastus tekitab veesurve ülespoole, nii et sõidu ajal langeb vöör ja tõuseb ahtriosa. Põhimõte on lihtne, tulemus on põnev! Ilma gaasipedaali kasutamata suureneb kiirus ja paat libiseb kaalust ja kiirusest sõltumatult optimaalses asendis.

Registrilehtede juhtimine
Süsteemi süda on tab roolimine. Saadaval on kaks juhtimisviisi: hüdrauliline ja elektriline. Nende erinevate ajamite eelised ja puudused seisnevad paigalduses, hooldustöödes ja roolimise täpsuses, nt hüdrauliline süsteem nõuab suuremat paigaldustööd. See konkreetne süsteem on elektrooniline süsteem.

Trimmilipikud
Trimmilipikute suuruse valikul mängivad rolli paljud tegurid. Et hõlbustada teile otsustamist, on iga trimmilabidase suuruse juures deklareeritud soovitused paadi sobiva suuruse kohta. Kui teil tekib küsimusi seoses trimmiklapi suurusega, võite meile igal ajal helistada. Me aitame teid hea meelega!

Paigaldamine, märkus:
Te saate töötava seadme koos 40 cm pikkuse kaablipuuga. Mõlema mootori ühenduskaabel on 1,9 m pikk. Ühendusjuhtmed vooluahela pinge ja mootorite (ajamid) jaoks on juba varustatud pistikutega (viikudega) saksa* pistikutele. Töötava seadme ja mootorite lihtsaks ja korrektseks ühendamiseks soovitame meie lisavarustuses olevat 6 o 9 m pikkust kaablikomplekti. Need on juba varustatud saksa pistikühendustega.
* Kaablid sisaldavad kasutusseadme ja mootorite pistikupesasid.
ETTEVAATUST: Saksa pistikühendused ei ole saadaval üksikute tükkidena.

Vihje: paigalduse kaitseks tuleb kasutada hüdromagnetilisi 15 amprise turvapistikuid. Soovitame näiteks meie tooteid 10606 või 32020. Neid saab soovi korral integreerida ka meie SEATECi lülituspaneelidesse.

Märkus kaabli ristlõike kohta kasutusjuhendis:
AWG14 vastab umbes 2,5 mm².
AWG16 vastab umbes 1,5 mm².
AWG18 vastab umbes 1,0 mm².

Dokumendid

multi-flag Käsitsi
.PDF, 4,51 MB

Mida ütlevad teised SVB kliendid

100% ehtsad arvustused

7 Klientide hinnangud

Rudolf W.
poolt Rudolf W. Riigi lipu Austria 08.10.2018 kontrollitud ostmine
Peis; Leistung perfekt
augustin  T.
poolt augustin T. Riigi lipu Austria 07.02.2017 kontrollitud ostmine
Alles super geklappt Danke und so weiter
Andreas M.
poolt Andreas M. Riigi lipu Saksamaa 22.04.2015 kontrollitud ostmine
Einfache Montage funktioniert so wie es sein sollte.\r\nLogische Bedienung.\r\nBedienungsanleitung in Deutsch wäre auch schön.\r\nDie Klappen können ohne Zusatzaufwand mehr als der Verkäufer auf Nachfrage mitteilt.

Kliendid küsivad klientidelt

Küsige oma kogemusi muudelt SVB klientidelt, kes on seda toodet meilt juba ostnud.

Teie küsimus edastatakse automaatselt teistele SVB klientidele ja teie küsimus avaldatakse toote leheküljel. Palun ärge esitage küsimusi, millele saab vastata ainult SVB meeskond - näiteks tellimuse staatuse või toote kättesaadavuse kohta. Te olete ka rohkem kui teretulnud võtma ühendust meie SVB meeskonnaga e-posti aadressil: info@svb24.com või telefoni teel aadressil: +49 (0)421-57290-0 .

  • Rohkem "Kliendid küsivad klientidelt" saadaval järgmistes keeltes. :
  • Riigi lipu Deutsch
  • Riigi lipu Italiano
Küsimusi ei ole veel esitatud. Ole esimene, kes esitab küsimuse!