VIVOACTIVE HR Sport-GPS-smartwatch / suurus M / must

Pildi asukoha lähtestamine
Sulge
Tagasi
See toode ei ole enam saadaval.

Toote üksikasjad

vívoactive® HR
Jookske, rattaga, ujuge, golfi, suusatage ja palju muud koos vívoactive HR-iga. Selle GPS-funktsiooniga sisseehitatud spordirakendused jälgivad teie statistikat, samal ajal kui nutikad teavitused võimaldavad teil püsida ühenduses - kõik selleks, et hoida oma elu tasakaalus. vívoactive HR jätkab aktiivsuse jälgimist³ kogu päeva jooksul, lugedes samme ja läbitud korruseid, samuti jälgides une ja arvutades intensiivsusminuteid. Sa ei pea muretsema, et see kell sinuga sammu peab. Laetav aku kestab kella/aktiivsuse jälgimise režiimis kuni 8 päeva² või GPS-i kasutades kuni 13 tundi. Elevate™ randme südame löögisageduse tehnoloogia³ abil saate loobuda rinnarihmast ja mõõta südame löögisagedust randmest. Kasutades südame löögisageduse andmeid, annab vívoactive HR teavet põletatud kalorite kohta ja kvantifitseerib teie treeningtegevuste intensiivsust, andes teie pingutustele parema hinnangu.

Jääge ühendusse
vívoactive HR vibreerib õrnalt, et teavitada teid kõigist samadest teadetest, mida saate oma ühilduvas seadmes¹ - alates telefonikõnedest kuni sotsiaalmeedia teadeteni ja muude mobiilirakenduste teadeteni. vívoactive HR näitab ka ilmastikuandmeid, temperatuuri ja muud. Lisaks võimaldab see teil juhtida muusikat oma telefonis, määrata telefoni asukoha1, kaugjuhtida oma VIRB® tegevuskaamerat ning lasta sõpradel ja pereliikmetel LiveTrack'i abil reaalajas jälgida oma tegevust. Isikupärastage vívoactive HR meie Connect IQ™ poest pärit kohandatud kella nägude, andmeväljade, rakenduste ja vidinatega.
Garmin Connect™
Garmin Connect töötab sujuvalt koos teie Garmini seadmega. Ükskõik, kas laadite üles oma tegevusi või laadite alla treeningplaani, te ei leia paremat sobivust. Liitu miljonite kasutajatega, kes jooksevad, jalgrattaga, ujuvad ja matkavad nagu sina. Saate luua treeningrühma, saada sõpradelt tagasisidet ja julgustust ning palju muud. Garmin Connect on ainus spetsiaalselt Garmini seadmete jaoks loodud veebikogukond. Kui sul veel ei ole sellist seadet, võib olla aeg end uue varustuse soetamiseks.
  • Päikesevalguses loetava, suure eraldusvõimega värvilise puuteekraaniga GPS nutikell.
  • Sisseehitatud spordirakendused hõlmavad GPS-võimega jooksmist, jalgrattasõitu, ujumist ja muud - telefoniühendust ei ole vaja
  • Kohandamine tasuta kellakujunduste, vidinate ja rakendustega meie Connect IQ™ poest
  • Saate nutikaid teateid¹ ja nutikaid treeninguid Garmin Connect™-ist, kui see on ühendatud teie telefoniga.
  • Kuni 8 päeva kestev aku² kella/aktiivsuse jälgimise režiimil või kuni 13 tundi GPS-i kasutades.


Garmin Connecti ülevaade
Kogu päeva jooksul sünkroonib vívoactive HR automaatselt¹ Garmin Connectiga. Garmin Connect on ainus tasuta rakendus, mis õpib teid tundma ja pakub seejärel teadmisi, mis aitavad teil võita eilset. Nende hulka kuuluvad märguanded, et liikuda, kui te ei ole oma sammueesmärgi saavutamisel õigel teel - või hüüatused, kui te saavutate need verstapostid. Lisaks saad tervislikke nõuandeid ekspertidelt, kes muutuvad justkui virtuaalseteks treeneriteks.
Lööge käima
Sisseehitatud kiirendusmõõtja ja GPS-i abil võimaldab vívoactive HR teil joosta nii siseruumides kui ka väljas. Saate seadistada vibratsioonihoiatusi südame löögisageduse, tempo, jooksu/käimise intervallide ja muu kohta. Muude treeningfunktsioonide hulka kuuluvad Auto Lap® ja Auto Pause®. Annab jooksujärgse kokkuvõtte selliste statistiliste andmetega nagu kogu läbisõit, kalorid, keskmine tempo ja koguaeg.

Jalgrattal
GPS-võimeline jalgrattasõidu rakendus mõõdab aega, distantsi, kiirust ja kaloreid. See ühildub anduritega4 , nagu kiirus ja takistus, et mõõta oma edusamme nii treening- kui ka igapäevastel sõitudel; ühildub ka Varia® tulede ja radariga ohutumaks sõiduks.
Sukelduge sisse
Lööge basseinis ringi ja vaadake üksikasjalikke statistilisi andmeid, nagu kogu- ja intervalldistants, tempo, löökide arv, löögitüüp ja palju muud. Laske ujumisrakendusel swolfi abil arvutada oma tõhusust, mis lisab aja ja löökide arvu, mis kulub basseinipikkuse ujumiseks. Intervallilugemine võimaldab teil sujuvalt peatada ja seejärel jätkata treeningut. Treeningu lõpus saate vaadata oma koondandmeid, mis sisaldavad intervall- ja seansside keskmisi näitajaid, koguaega ja isiklikke rekordeid.

Tee Off
Mängige iga päev uusi väljakuid, laadides meie golfiväljakute andmebaasist alla 1 golfiväljaku kaardi 40 000-st kogu maailmas. Golfirakendus võib näidata lihtsustatud vaadet greenile ja aidata teil jälgida oma skoori, võimaldades teil näha, kas olete alla või üle pari.

Row, Row, Row
Kui sulle meeldib aerutada ja sõuda - nii siseruumides kui ka avamerel -, jälgib ja kuvab sisseehitatud aerutamise rakendus kõiki sinu statistilisi andmeid. Vaata tempot, koguaega, distantsi ja lööki, kui oled vees või jõusaalis.

Kalda peal
Suusatamise või lumelauasõidu päeva puhul mõõdab vívoactive HR teie 3-D kiirust, arvutades kiiruse ja vahemaa kallakuga võrreldes laius- ja pikkuskraadiga. Samuti annab see automaatselt teie vaheajad ja annab teile võimaluse lülitada sisse automaatne paus, mis peatab taimer automaatselt, kui te peatute või sõidate liftiga.


Tehnilised andmed
Mõõtmed 30 x 57 x 12 mm, pikkus 137-195 mm
Ekraani suurus 28,6 x 20,7 mm
Ekraani eraldusvõime 205 x 148 pikslit
Kaal 47.6 g
Aku Liitium-aku
Veekindel 5 ATM
Kellafunktsioonid Kellaaeg, kuupäev, kalender, alarm
Tarne sisu vívoactive HR, laadimis-/andmeklipp, kasutusjuhend

Mida ütlevad teised SVB kliendid

100% ehtsad arvustused
Keegi ei ole seda toodet veel hinnanud

Kliendid küsivad klientidelt

Küsige oma kogemusi muudelt SVB klientidelt, kes on seda toodet meilt juba ostnud.

Teie küsimus edastatakse automaatselt teistele SVB klientidele ja teie küsimus avaldatakse toote leheküljel. Palun ärge esitage küsimusi, millele saab vastata ainult SVB meeskond - näiteks tellimuse staatuse või toote kättesaadavuse kohta. Te olete ka rohkem kui teretulnud võtma ühendust meie SVB meeskonnaga e-posti aadressil: info@svb24.com või telefoni teel aadressil: +49 (0)421-57290-0 .

Küsimusi ei ole veel esitatud. Ole esimene, kes esitab küsimuse!