ROT WEISS

ROTWEISS on juba üle 80 aasta tegelenud esmaklassiliste sõidukite hooldusega: sportautod, vanaautod, mootorrattaid, mootorpaate, jahid, haagissuvilad ja haagissuvilad. Sõidukid, mille omanikud soovivad neid parimal võimalikul viisil esitleda ja aidata neil oma väärtust pikka aega säilitada. Olenemata sellest, kas soovite oma sõidukite eest ise hoolitseda või lasta neid hooldada spetsialistil, ROTWEISSi hooldustooted on mõeldud just sellistele nõudlikele kasutajatele. Sellest tulenevalt müüakse ROTWEISSi tooteid ainult valitud eripoodide ja töökodade kaudu. SVB veebipoest leiate ROTWEISSi hooldustooted mootorpaatide ja purjejahtide hooldamiseks ning lisatarvikud paadipindade puhastamiseks, poleerimiseks ja tihendamiseks.
Lisateave ROT WEISS kohta...

ROT WEISS hooldustooted paatidele

- Miks ma peaksin oma paati poleerima? -

Tüüpilised sõidukipinnad on värvitud plekk või GRP paatide geelcoat-kihid. Kui neid ei hooldata, siis need vananevad hooaja jooksul. ROTWEISSi hooldustoodetega saate taastada ja kaitsta oma paadipindu. Tavalise hooldusprotsessi võib jagada kolmeks etapiks:

Puhastamine - poleerimine - tihendamine

Puhastamine: Põhjalik mustuse eemaldamine on alguspunkt, et edasise hoolduse käigus ei jääks mustust sisse poleerida ega tihendada.

Poleerimine: Tagab paadipindade soovitud läike- või matistusastme.

Tihendamine: Puhastatud/poleeritud pindade püsiv kaitse. Mõned hermeetikud parandavad ka värvi sügavust ja sära.

Enamik hooldusvahendeid võib jagada nendesse kolme kategooriasse. Lisaks on olemas kombineeritud tooted, nagu näiteks ROTWEISS High Gloss Polish (SVB nr 63002), mis ühendab mitu tööetappi ühte. Kahjustamata pindade puhul saab väga hea tulemuse saavutada ka ilma suure aja- ja vaevata.