Paigaldamine ja ühendamine

Paigaldamine ja ühendamine

Lugupeetud kliendid, palun võtke arvesse, et me ei saa töödelda kasutatud või teie poolt esitatud materjali. Täname teid mõistmise eest.

Köied ei roosteta, köied on kerged, köied hoiavad teid turvaliselt ja kindlalt - mitte ainult vee peal. Koostöös meie pikaajalise ja usaldusväärse partneriga Gleistein, pakume teile nutikaid ja terviklikke köielahendusi kõikide valdkondade jaoks mis on valmistatud parimatest ja kauakestvatest materjalidest, mis vastavad teie individuaalsetele nõuetele ja erivajadustele.

Lisateabe saamiseks klõpsake siin »

Köis

Pakume teile

Koostöös GLEISTEINiga, mis on üks suurimaid taglase tootjaid Saksamaal ja Euroopas, pakume teile kvaliteetset teenust. Meie professionaalne taglase Olaf Wegmann toodab käsitsi valmistatud kõrgeid trossi, millel on parimad sobivad ühendused ja köieühendused.

Iga üksiku taglase jaoks, mida me teile SVB-s pakume, on olemas üksikasjalik ühendamisjuhend. Vajalikud tööriistad on saadaval meie veebipoes. Palun olge teadlik sellest, et suure jõudlusega riggings nagu VECTRAN, DYNA ONE ja DISCOVER vajavad tugevdatud sõrmikuid. Seetõttu lisatakse nornal sõrmikutele veebiplaadid.

Millist köit te vajate?

Meie trossid on traditsiooniliselt käsitsi valmistatud. Saatke meile oma mõõtmetega täidetud andmeleht.


Liimimine ja köitmine - traditsiooniline kutseala

Liimimine ja taglastamine on traditsiooniline kutseala, mis on endiselt asendamatu ja mida ei saa asendada mis tahes kaasaegse tehnoloogiaga. Kuid mida tähendab mõiste "splaissimine" tegelikult? Liimimine on kiud- või trosside rebenemis- ja purunemiskindel ühendamine.

Nende üksikud niidid põimivad köied üksteisega. Liimimisühenduse stabiilsus põhineb nii hõõrdumisel kui ka iselukustumise nähtusel ja see tagab suurema tugevuse kui algsel köiel. Tornide paigaldaja tunneb erinevaid ühendamisviise: silmaühendus, pikkühendus, lühikeühendus ja lõppühendus.

"On tõsine viga jätta mõtlemata professionaalne taglase," väidab Olaf Wegmann. Ta on 20 aastat olnud füüsilisest isikust tongija ja oma ala professionaal. Ebakorrektselt lõpetatud ühendused võivad vähendada köie purunemistugevust kuni 75% võrra. Sellisel juhul osutub splaissimine väga kasulikuks: Liimitud köis võib vastu pidada kaks korda suuremale koormusele kui sõlmedega köis.

Paljud jahid on varustatud ülisuurte liinidega, mis on tegelikult ebavajalikud ja kulukad. Seetõttu teavad professionaalsed purjetajad ja võidusõitjad splaissitud trosside eeliseid ja kasutavad neid tõhusalt kaalu ja raha säästmiseks.

SVB aitab teil oma projekte ellu viia!

Teie idee on meie juures heades kätes - olenemata sellest, milline projekt teil on meeles, on SVB-l olemas pädevad planeerimisabi ja õige teenus, et realiseerida kõik teie individuaalsed ideed.

Ärge kartke meiega ühendust võtta +49 (0)421-57290-0

teenus tauwerk

Võrreldes purunemistugevusi: splaissingu ja vöörihma sõlme.

Ø mm Splice'i purunemiskoormus daN Bowline'i sõlme purunemiskoormus daN Tugevuse kadu
Gemini X 16 6,500 4,000 - 39 %
Tasmania 12 2,900 1,750 - 40 %
Dyna One® 16 20,500 4,500 - 78 %

Teave: daN = dekanewton, on jõuühik. 1 Newton = 0,102 kgf, 1daN = 1,020 kgf (või kilopond, mis vastab ligikaudu 1 daN (10 N) 1 kg-le).