Makseviis

Makseviis

Turvaline ja kiire. Teie SVB veebipoes on teil võimalus valida erinevate makseviiside vahel. Kas krediitkaart, PayPal või pangaülekanne - valige nüüd oma eelistatud võimalus!

PayPal

Paypal

Makske oma ostu eest SVB-s lihtsalt ja kiiresti PayPali kaudu. Teie PayPal-konto võib olla seotud teie pangakonto või krediitkaardiga. Teie tundlikud pangandusandmed salvestatakse seega ainult PayPalis. Tasuta teenuse "PayPal ostjakaitsega" piiramatu summa eest saate samuti kasu.

PayPal naudib suurt usaldust ostjate ja müüjate seas.

Eelised teile:
✔ Lihtne ostmine - vaid paari klõpsuga saate oma ostu sooritada.
✔ Maksimaalne turvalisus - saate tellida ilma krediitkaardiandmeid sisestamata.
✔ Kiire tehing - teie makse kinnitamine võtab vaid mõned sekundid.

Krediitkaardid

SVB-s saate oma ostu eest tasuda VISA ja MasterCardiga.

Teie tellimus saadetakse tavaliselt 24 tunni jooksul, kui krediitkaardifirma on maksesumma heaks kiitnud. Krediitkaarti koormame teie krediitkaardilt ainult kauba kättesaamisel. Tarned on tavaliselt võimalik ainult kaardiomaniku aadressile. Kui tarneaadress on teistsugune või aadressi kontrollimine ei ole võimalik, võtab meie klienditeenindus teiega peatselt ühendust.

Kreditkarte

Eelised teile:
✔ Turvaline - töötame turvalise online-maksesüsteemiga.
✔ Paindlik - muudatused on võimalikud ka pärast tellimuse edastamist.

Makske oma Amazoni kontoga

"Pay with Amazon" muudab veebiostud SVBga veelgi lihtsamaks. Lihtsalt valige tellimise ajal "Pay with Amazon". Seejärel saate sisse logida uude aknasse, kasutades oma Amazoni konto sisselogimise andmeid. Nüüd on teil võimalus valida üks teie Amazon-kontole salvestatud makseviisidest. SVB tellimisprotsessi ajal näete makseandmeid, kuid kogu makseteave jääb siiski ainult teie ja Amazoni vahele.

See on nii lihtne:
Logi sisse oma Amazoni kontoga:

AmazonPay

Seejärel valige oma makseviis:

AmazonPay

Pangaülekanne

Teie e-kirjaga saadetud tellimuse kinnituses on teie tellimuse kogusumma ja meie pangaandmed. Kui kogusumma on meie kontole laekunud, saadetakse teie kaup võimalikult kiiresti välja vastavalt saadavusele. Kui me ei saa teie makseid 14 päeva jooksul pärast tellimuse kättesaamist, tühistatakse see automaatselt ja tasuta. Me ei võta vastu tšekke.

Pangaandmed:

Sparkasse Bremen

IBAN DE 94 2905 0101 0011 2343 41
BIC SBREDE22XXX

Oluline: Palun märkige oma tellimuse number ja kliendinumber.

Kui tellimus tuleb tühistada, tagastame makstud summa kolme tööpäeva jooksul pärast tühistamist. Palun mõistke, et kõik välisriikidest või välisriikidesse tehtavate ülekannete tasud peate ise kandma ja et me saame teie tellimuse välja saata alles siis, kui oleme saanud kogu maksmisele kuuluva summa.

Maksmine SVB vautšeriga

SVB kinkekaardiga maksmiseks asetage oma tooted ostukorvi ja seejärel "liiguge kassasse". Enne tellimuse kinnitamist sisestage vautšeri number lahtrisse "lisamärkused" (vautšeri number on trükitud vasakusse alumisse nurka) ja lõpetage tellimus. Te peate valima makseviisi ülejäänud summa tasumiseks. Vautšeri summa arvatakse tasumisele kuuluvast summast maha. Ülejäänud summa saab tasuda krediit- või deebetkaardiga, sõltuvalt valitud makseviisist, või saate ülejäänud summa kohta arve, mille saate tasuda ettemaksu, arve või Paypaliga.

Osta vautšer nüüd

Kauba kättesaamine SVB-st

Tähelepanu: Praeguse olukorra tõttu ei ole kogumine võimalik või on see võimalik ainult osaliselt, sõltuvalt vastavatest õigusaktidest. Palun võtke meiega telefoni teel ühendust, et küsida kättesaamise aega.

Kui soovite oma tellimuse kätte saada meie kauplusest Bremenis, Saksamaal, märkige see palun tellimuse kommentaariväljal. Me aktsepteerime ainult krediitkaardiga ja sularahas maksmist. Meie kolleegidel soovitatakse krediitkaardiga tasumisel kontrollida teie isikut tõendavat dokumenti. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Millal saan oma tellimuse kätte?
Teie tellimus töödeldakse meie poolt nii kiiresti kui võimalik. Niipea, kui teie tellimus on valmis, saate teate. Saate oma tellimuse kätte meie kauplusest Bremenis, Saksamaal. Kui vajate lisateavet oma tellimuse kohta, võtke meiega julgelt ühendust.

Osta ohutult

Meie veebisait kasutab turvaliste tehingute tagamiseks andmete SSL-krüpteerimist. SVB-s saate teha turvalisi oste internetis. Teie privaatsed andmed on krüpteeritud, kui ostate meilt internetis. Me SVB-s teeme kõik, et hoida teie konfidentsiaalsed andmed turvaliselt ja muuta teie ostukogemus meiega nauditavaks ja turvaliseks.

SVB makseviisid lühidalt

Pangaülekanne PayPal Krediitkaart Korja üles
Onlineshop
Telefon
E-Mail
Fax
Postkaart
SVB kauplus Bremenis või Kielis